30.03.2018

РОЗМАЇТТЯ МІСЬКИХ ШАХІВ

Міський бліц-турнір
Минулими вихідними було зіграно черговий, 3-ій етап (із 10) міських бліц-турнірів із шахів. Перші 2 місця в ньому розділили Віктор Стороженко та Анатолій Димчук, які набрали по 9,5 очок та по 90 очок за етап у загальний залік річного марафону. Третє місце в Аліни Бакалової – 9 (60), а 4-5 місце розділили Віктор Босак та Віктор Лічкевич – по 8,5 (45). Слідом за ними розташувалися 6.Юрій Зайцев – 8 (30), 7.Валерій Нестеренко – 7,5 (20) і 8.Валентин Скоробогатов – 7 (10).
Таким чином після трьох зіграних етапів у загальному заліку лідирують: 1.А.Димчук – 230; 2.В.Стороженко – 225; 3.В.Скоробогатов – 160; 4.Ю.Зайцев – 105 очок.

Чемпіонат міста (півфінал)
Зіграно три тури чемпіонату міста з шахів на етапі півфіналу (міська Перша ліга). Поки що лише один шахіст – Володимир Юзюк зумів виграти всі три свої партії, набравши 3 очки. За ним йдуть В.Бедарьков та Олександр Чігарев, які зараз мають по 2,5 очки.

Чемпіонат міста (інваспорт)
Нещодавно пройшов чемпіонат міста з шахів по інваспорту, в якому взяли участь 18 шахістів. Переможницею турніру стала Світлана Лупійчук. Лише за коефіцієнтом їй поступився Дмитро Семенов. Третім став Ігор Голдибан. Кращою серед школярів була Олена Мішевська.