27.07.2018

«РІЗНОБАРВ’Я» У ЧВЕРТЬФІНАЛАХ

Футбол район21-22 липня пройшли чвертьфінальні матчі розіграшу Кубка району з футболу. «Граніт» Думанів приймав «Дністер» Стара Ушиця. Господарі поля відрили рахунок, це зробив Маским Мельник. Але «дністрянин» Михайло Блажей його зрівняв – 1:1. Проте ще в 1-таймі М.Мельник та Артур Савченко довели перевагу «Граніту» до 3:1. У 2-таймі гравці Думанова Олександр Годний та Валерій Данчук встановили остаточний результат – 5:1 на користь «Граніту».

«Колос» зі Слобідки-Кульчиєвецької на стадіоні ПДАТУ приймав «Цементник» Подільський цемент. Цікаво, що всі 5 м’ячів команди забили в 1-таймі. Спочатку «колосівець» Олег Тараканов відкрив рахунок, реалізувавши пенальті на 4-хвилині. Але в цементників двічі спрацювала зв’язка Влад Рудик – Артем Гальманченко, коли перший з лівого флангу віддавав у центр штрафної суперника, а другий вражав ворота «Колосу» на 14-ій та 16-хвилинах. Проте на 27-хвилині з метрів 25-30, О.Тараканов технічно зі штрафного вразив лівий від себе нижній кут воріт «Цементника» – 2:2 (див. фото). А на 41-хвилині він же віддав діагональний пас на Віталія Дудченка і той, вийшовши практично один на один з воротарем, послав м’яч у лівий кут воріт суперника. Тож, 3:2 – «Колос» виходить у півфінал.

Скупим на голи виявився матч «Колос» Оринин – «Олімп» Кульчіївці. На початку гри після проходу та навісу Максима Івасика, гравець Оринина Владислав Доброгорський відкрив рахунок. У середині 2-тайму «Олімп» його зрівняв. Фланговий навіс реалізував Богдан Гуменюк – 1:1. Післяматчеві пенальті краще пробили футболісти Кульчіївців – 4:3, які й вийшли до півфіналу.

Найбільш переконливу перемогу на цій стадії здобув «Замок» Панівці над «Студеницею» Нефедівці – 7:0. М’ячі у «замковиків» забивали Сергій Лабанський – 2, Роман Гуменюк – 2, Дмитро Буляк, Максим Яблонський та Олександр Головатюк.