07.07.2017

РІЗНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ОДНАКОВИХ ПРОБЛЕМ

Футбол районМинулими вихідними, 1-2 липня, були зіграні матчі 7-туру чемпіонату району з футболу.

У групі А (Схід) цікавим видалося протистояння «Мрії», Китайгород та кульчиєвецького «Олімпа». Глядачі побачили два абсолютно різних тайми. Якщо в першому за досить сильного попутного вітру краще грали футболісти «Мрії», які забили 3 м’ячі (хет-трік на рахунку Владислава Тимощука), то в 2-таймі картина змінилася. Тут вже ініціативою володіли гравці «Олімпа», які зусиллями Артема Гонтара, Даниїла Марчука та Дениса Присяжного відновили рівновагу в рахунку. Тож, нічия – 3:3.

Матч «Нива», Грушка – «Дністер», Стара Ушиця мав проходити в Грушці, але через те, що в 1-колі команди домовилися зіграти в Грушці, в 7-турі вони грали в Старій Ушиці. Тут перемогли «дністряни» – 0:7, у складі яких забивали Олександр Півець, Руслан Яцемірський, Віталій Плякін, Андрій Самедінов, В’ячеслав Свінін, Андрій Делечук та Іван Кувіла.

Крім того, в вівторок було зіграно пропущений матч 6-туру: «Колос», Слобідка-Кульчиєвецька – «Нива», Грушка. Перевага «Колоса», в якого забивали Харкавий, Мукомол та партнери була великою, що й втілилося в переможному для них рахунку – 9:1. У «Ниви» відзначився Дмитро Куликов. Утім «Нива» послідовно награє свою молодь, частина якої взагалі шкільного віку, й сподівається за рік-другий мати загартовану в ЧР успішну команду.

У групі Б (Захід) відбулася зміна лідера. «Факел», Кадиївці вдома виграв у «Олімпіка», Подільський цемент – 2:1. Спочатку гравець «Факела» Дмитро Балковий відкрив рахунок, але в 2-таймі цементник В’ячеслав Магас його зрівняв – 1:1. Та все ж згодом Олег Гранчак приніс перемогу «Факелу» – 2:1. Орининський «Колос» не знайшов вдома контраргументів наполегливості нігинських «Товтрів». У 1-таймі капітан «Товтрів» Валенти Дранус відкрив рахунок, а на початку 2-тайму Володимир Ганик довів перевагу гостей до 0:2. Але команда Оринина відіграла один м’яч, який забив Олег Дідик. Та все ж, на 89-ій та 90+1 хвилинах «горяни» Валерій Волошин та Володимир Ганик забили два м’ячі, які принесли перемогу «Товтрам» – 1:4, а разом із нею і лідерську позицію у своїй групі. Тут мабуть найбільш цікаве ще попереду.

У групі В (Південь) знову не зіграв «Довжок»: цього разу домашній матч проти панівецького «Замку», за що замковики отримали технічну перемогу – 0:3. У домашньому матчі жванецький «Дністер» мінімально поступився слобідко-рихтівській «Октаві» – 0:1. М’яч в «Октави» забив Сергій Топиркін.

На п’ятницю, 7 липня, намічено жеребкування Кубку району з футболу.