15.01.2016

РІЗДВЯНИЙ КУБОК У «ФОРВАРДА»

4-5 січня в м.Рівне на базі команди Екстра-ліги з футзалу «КАРДИНАЛ» проходив турнір із футзалу «Різдвяні канікули» серед дітей 10-11 років. Наше місто представляла команда «ФОРВАРД» ДЮСШ-2. Її суперниками були «ЗІРКА» з Червонограда , «ВЕРЕС» із Рівного, «КАРДИНАЛ» із Рівного, «ВОЛИНЬ» з Луцька, «МЕТЕОР» із Дубно, «ПРОМЕТЕЙ» із Острога.

Наші футболісти показали високий рівень підготовки, здобувши перемоги в кожному матчі й у фіналі зустрілися з луцькою «Волинню». Фінал видався видовищним, де швидкість прийняття рішення визначала переможця. Перший тайм - 1:1, а в другому «ВОЛИНЬ» забила курйозний м’яч і повела в рахунку. «ФОРВАРД» створював моменти й на останніх хвилинах забив гол – 2:2. У серії шестиметрових ударів наша команда перемогла з рахунком 3:2 і завоювала кубок.

Вітайте переможців: Бринюк Олександр, Калінін Арсен, Гладченко Тимур, Катушинський Олег, Малішевський Вадим, Навроцький Давид, Марусей Олександр, Танасов Андрій, Петрик Максим, Боднарчук Ростислав, тренер Віктор Залісний.

Команда вдячна батьківському комітету та окремо Боднарчуку Михайлу за підтримку.

ПАМ’ЯТІ ТРЕНЕРА

Нещодавно в Кам’янці пройшов традиційний турнір з міні-футбол (футзалу) серед команд ДЮСШ-2 пам’яті тренера Ігоря Сапешка.

У наймолодшій віковій групі гравців 2004-05 р.н. місця розподілилися так: І - «Поділля» (тренери Олексій Муляр, Володимир Лукашевич), ІІ - «Форвард» (Віктор Залісний), ІІІ - «Атланта» (Павло Ясінський).
Серед футболістів 2002-03 р.н. – І місце - «Імпульс» (Володимир Пташник), ІІ - «Автосонік» (Володимир Лукашевич), ІІІ - «Форвард» (Віктор Залісний).

Серед найстарших (2000-01 р.н.) – І - «Імпульс» (Володимир Пташник), ІІ - «Автосонік» (Володимир Лукашевич, Олексій Муляр), ІІІ - «Форвард» (Віктор Залісний).