08.07.2016

РЕЗУЛЬТАТИВНЕ ПОВЕРНЕННЯ

Футбол ветераниПротягом минулих вихідних було зіграно чергові матчі першості області з футболу серед ветеранів (40+). Кам’янецька команда «Фортеця» грала на виїзді в Городку проти місцевого «ВІТАГРО».

Наші відверто переважали суперника і ще в 1-таймі 4 рази вразили ворота «ВІТАГРО». Приємно, що повернувся до лав команди після важкої травми нападник «Фортеці» Олександр Горбовий і своє повернення він позначив одразу двома забитими м’ячами. Крім нього по одному м’ячу в ворота городчан забили Василь Смоляр та Руслан Хамелюк. Після перерви господарі поля відіграли один м’яч, але Вадим Гресько робить рахунок 1:5. На другий гол Городка результативним ударом у наших відповів Віктор Цинчик.

Тож перемога 2:6, і кам’янчани після 5 зіграних матчів йдуть на 4-ту місці турнірної таблиці, маючи на 1 гру менше ніж лідери.