19.08.2016

РЕЗУЛЬТАТИВНА ВИЇЗНА НІЧИЯ

«Случ» Старокостянтинів – «Фортеця» Кам’янець - 1:1.
«Фортеця»: Чесановский, Полторацький, Марцинковський, Барицький В., Грушкевич, Муляр, Морозов, Гладиш (65.Сосніцький), Тимощук, Тимчук, Махмуд. Тренер Іван Стасюк.

Футбол Кубок області13 серпня пройшли перші матчі 1/2 фіналу Кубка області з футболу. Кам’янецька «Фортеця», яка представляє наше місто в цьому турнірі та ОВЛ, грала у Старокостянтинові проти віце-чемпіона області, місцевого «Случа».

Якщо наші майже місяць тому поступилися случанам 1:2 у домашньому матчі чемпіонату області, то звітна гра показала, що кам’янчани не збираються пропускати віце-чемпіона в півфінал кубка без бою. Тим паче, вболівальникам давно відомо, що чемпіонат та кубок мають дещо різні турнірні філософії.

Господарі поля вже на 2-хвилині зуміли відкрити рахунок. Із правого флангу вони вкинули аут перед наші ворота, в повітряній боротьбі їхній гравець перекинув м’яч на дальню штангу, де Владислав Блазуш замкнув передачу – 1:0. Попри те, що наші грали без трьох гравців «основи» – Вадима Стасюка, Олега Зубика та Олександра Заковоротного - зуміли пристосуватися до гри суперника. До того ж, як казали самі, вельми приємне враження справляв газон стадіону в Старокостянтинові. «Фортеця» намагалася грати на якомога вищій швидкості, чого случани, мабуть, не дуже й чекали. Можливо тому віце-чемпіони заробили за цю гру 7 жовтих карток.

Наші мали можливості зрівняти рахунок, найкращу з атак втратив Мохаммед Махмуд на 80-хвилині. Але в кінці матчу на 90-хвилині нашим вдалася результативна атака і гол-близнюк того, який на початку матчу вони пропустили. Руслан Марцинковський із лівого флангу вкинув м’яч із аута перед ворота случан. У боротьбі наш гравець переадресував смугастого на дальню штангу, де Мохаммед Махмуд відправив м’яч у ворота «Случа».

Нічия – 1:1 - і в суботу, 20 серпня, в Кам’янці на Центральному міському стадіоні відбудеться матч-відповідь. Звичайно, віце-чемпіон почуватиметься як поранений звір і намагатиметься перемогти кам’янчан, але, сподіваємося, що за вихід у фінал «Фортеця» боротиметься не менш завзято, ніж на виїзді.