23.02.2018

РАЗОМ ВИЙШЛИ ДО ФІНАЛУ

м-Футбол область17 лютого в Кам’янці у ФОК «К-ПЕМЗ» пройшли матчі завершальних 9-10-турів чемпіонату області (ЧО) з міні-футболу в групі Південь.

Пара лідерів – кам’янецька «Фортеця» та ФК «Дунаївці» заздалегідь забезпечили собі місце у фінальній частині ЧО. За ще одне, прохідне 3-тє місце мали посперечатися «Студениця» Томашівка, Дунаєвецький район (13 очок) та «Атланта» Гаврилівці, Кам’янець-Подільський район (12 очок). Знову не явилися на матчі «ОТГ» Стара Синява та «Агробізнес» Нова Ушиця.

Спочатку «Атланта» схрестила зброю із ФК «Дунаївці». Наші мали 2 четвірки, а дунаївчани привезли лише 1 запасного. На 9-хвилині атлантівець Вадим Кирик пройшов по центру і відкрив рахунок. За півтори хвилини до перерви триходівку «Атланти» Грицик – Зубик – Карбовський на лівій штанзі замкнув останній – 2:0. Проте гості одразу відповіли своїм голом – 2:1. На 26-хвилині пас Юрія Карбовського на лівій штанзі вже замкнув Олег Зубик – 3:1. Потім добру нагоду втратив Валерій Данчук. Та за 3 хвилини до завершення матчу простріл справа Влада Кирилова на дальній штанзі знову замкнув О.Зубик. Перемога «Атланти» – 4:1.

Тепер для проходу «Атланти» було потрібно, щоб «Фортеця» хоча б зіграла в нічию зі «Студеницею». У «Фортеці» також була чимала лавка запасних, а от «Студениця», яка запізнилася на гру, виставила лише одну четвірку. До речі, три гравці – кам’янчани із «FNB». На гол фортечника Муляра «Студениця» відповіла м’ячем Даниїла Марчука. Потім команди ще раз обмінялися голами – 2:2. Але під кінець тайму наші забили 2 м’ячі в порожні ворота «Студениці», яка грала із 5-им польовим (Д.Марчук). Це зробили Володимир Муляр та воротар Ярослав Гаращук – 4:2.

У 2-таймі, хоча у воротах гостей з’явився воротар Андрій Образцов, «Фортеця» трьома м’ячами – воротаря Павла Литвинюка, Юрія Грушкевича та В.Муляра довела свою перевагу до 7:2. Такий результат вивів на 3-тє місце й до фінальної частини «Атланту».

Матчі 1-2-турів фінальної частини заплановані на неділю 25 лютого в Нетішині. Там крім «Фортеці», «Атланти» та «Дунаївців» зіграють також «Енергетик-Миклуш» Нетішин, «Темп» Шепетівка та НФК «Славута».