Перейти на мобільну версію сайту


06.02.2015

РАЙОН ВИЗНАЧИВСЯ З КРАЩИМИ

Кам’янець-Подільський район визначився з кращими спортсменами 2014 року. Підсумки проводились у наступних категоріях: «Олімпійські види спорту», «Неолімпійські види спорту», «Спортсмени-юніори», «Спортсмени-ветерани», «Тренери», «Команда року» «Краще спортивне село району».

Кращими спортсменами 2014 року з олімпійських видів спорту стали: Роман Роєцький - чемпіон підсумки.jpgобласті (легка атлетика); Тетяна Арсенюк - бронзова призерка Кубка України (футбол); Руслана Вошумірська - бронзова призерка Кубка України (футбол); Юрій Войтов - мс, бронзовий призер чемпіонату України (важка атлетика); Мирослава Випасняк - бронзова призерка Кубка України (футбол); Алішер Якубов - чемпіон області, володар Кубка області (футбол); Ольга Романюк - володар Кубка України (футбол); Вероніка Боднарюк - бронзова призерка Кубка України (футбол); Ольга Арсенюк - чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, член збірної області (футбол); Максим Ткач - чемпіон району (волейбол).

У підсумку футбол був і залишається найбільш популярним олімпійським видом спорту.
У рейтингу кращих спортсмени з неолімпійських видів спорту опинилися Андрій Андрущенко - мсмк, чемпіон Європи з жиму лежачи, чемпіон України (пауерліфтинг); Сергій Боднар - кмс, чемпіон області, володар Кубка області (пауерліфтинг); Ульяна Кляпка - чемпіонка України (боротьба на поясах); Олена Козлова - змс, чемпіонка світу і Європи, чемпіонка України (пауерліфтинг); Аліна Власова -  срібна призерка чемпіонатів України (боротьба сумо та кураш); Богдана Пшедромірська - срібна призерка чемпіонату Європи у командному заліку (боротьба сумо), срібна призерка чемпіонатів України (боротьба сумо та кураш); Євген Сидорук - чемпіон області (армспорт); Сергій Дегалов - срібний призер чемпіонату області (армспорт); Галина Мороз - срібна призерка чемпіонату України (боротьба кураш); Ганна Гончар - мсмк, срібна призерка чемпіонату Європи з жиму лежачи, чемпіонка України (пауерліфтинг).

Кращими спорсменами-юніорами визнано Катерину Ткачук - чемпіонку України серед дівчат (пауерліфтинг); Олену Семаш - чемпіонку України (боротьба кураш); Юрія Головатюка - чемпіона України (боротьба кураш); Анатолія Андрейцева - КМС, срібного призера чемпіонату України серед юнаків (пауерліфтинг); Єву Мак - срібну призерку чемпіонату України серед юніорів (пауерліфтинг); Віталія Кліновського - чемпіона області серед юніорів (легка атлетика); Тетяну Шлопко - мс, срібну призерку чемпіонату світу та Європи серед дівчат, чемпіонку України (пауерліфтинг); Олену Коханенко - мс, бронзову призерку чемпіонату Європи, (важка атлетика); Олександра Стефанюка - чемпіона області серед юніорів (легка атлетика); Іллю Розумовського - чемпіона області серед юніорів (легка атлетика).

Кращими спортсменами-ветеранами стали Леонід Березніцький - мс, чемпіон України серед ветеранів, (гирьовий спорт); Микола Дубчак - бронзовий призер чемпіонату України серед ветеранів (легка атлетика); Анатолій Півець - чемпіон району (волейбол); Руслан Хамелюк - чемпіон області серед ветеранів, бронзовий призер чемпіонату району (футбол); Роман Булигін - срібний призер чемпіонату району (футзал); Ольга Матковська - срібна призерка чемпіонату області серед ветеранів (шашки); Павло Чорний - чемпіон області серед ветеранів (гирьовий спорт); Анатолій Галампета - чемпіон району (волейбол); Микола Передерко - чемпіон області серед ветеранів (футзал); Юрій Самборський - чемпіон області серед ветеранів, чемпіон району (футзал).

За підсумками 2014 року кращими тренерами стали: Вадим Воронецький - заслужений тренер України, тренер районної ДЮСШ управління освіти, молоді та спорту освіти з пауерліфтингу; Олександр Дорож - тренер районної ДЮСШ «Колос» з футболу; Тетяна Полінська - тренер районної ДЮСШ «Колос» з боротьби; Валерій Мокрицький - тренер ДЮСШ управління освіти, молоді та спорту з волейболу; Микола Дубчак - тренер ДЮСШ управління освіти, молоді та спорту з легкої атлетики; Антон Скорич - тренер районної ДЮСШ «Колос» з боротьби кураш.
Переможцем огляд-конкурсу на краще спортивне село району визнано Крушанівську сільську раду. ЗАвдяки підприємцю Олександру Гіндзеровському (директор ТзОВ «Агро-Еко ХХІ») стало можливим будівництво майданчика зі штучним покриттям у с.Крушанівка.

Збірна району з футболу (дівчата) «Квітка на камені» стала командою року. Спортсменки стали володарями Кубка України з пляжного футболу.

Не обійшла нагорода і нашого колегу, журналіста Віталія Горбуленка, який минулого року найкраще висвітлював спортивні події району.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту нагороджено Олега Ковальчука, директора районної ДЮСШ управління освіти, молоді та спорту.

Теги: спортивні підсумки

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.