ФК «Кам’янець» – «Квітневе» Білогірський район - 1:2.
Мичак, Гладкий, Данчук, Олійник, Гладищук, Тарасов, Барицький О., Щербина, Прокопчук, Гасюк, Нечай.
Голи:
Возніцький (20 і 54) – Олійник (78)

Футбол КолосДо гри

У матчі за 3-тє місце першості області з футболу в Обласній Першій лізі (ОПшЛ) ФК «Кам’янець» грав із «Квітневим» з Білогірського району. Дату цього матчу двічі переносили, поки не встановили остаточну – 23 жовтня, 9:30.

Гра
Склад нашої команди відрізнявся від звичного протягом чемпіонату. Не знаю, чи не вплинув на це відхід від команди спонсора. Схоже, що в багатьох з’явилися проблеми, тож приблизно половину основного складу становили гравці, які здебільшого виходили на заміну.

Перші 15-хвилин наші виглядали краще. Після подачі штрафного удару справа на лівий край штрафної площі наш гравець вдарив вище воріт. На 20-хвилині - атака суперника, пас на хід нападнику, і він попри нашого воротаря штовхає м’яч вперед. М’яч проскакав у лівий кут воріт – 0:1.

У 2-таймі «Кам’янець» взявся до активних дій. Спочатку намагався прорватися до воріт Олег Барицький, а на 48-хвилині Вадим Прокопчук змістився з флангу в центр і небезпечно вдарив трохи правіше воріт. На 54-хвилині гравці «Квітневого» закинули м’яч до штрафної площі, біля лінії воріт. Наш воротар спочатку кинувся до м’яча, потім зупинився. З-за спини захисника вискочив суперник і низовим ударом послав м’яч у дальній кут воріт – 0:2.

ФК «Кам’янець» знову пішов вперед, і через 2 хвилини Вадим Прокопчук з 25-метрів сильно пробив штрафний під перекладину, але воротар «Квітневого» цей м’яч відбив. На 68-хвилині «квітничани» влучили у штангу наших воріт, а на 76-хвилині вже наш воротар Андрій Мичак потягнув сильний удар суперника.

На 78-хвилині наші закинули справа м’яч перед ворота, де Роман Олійник із близької відстані вколотив смугастого під перекладину воріт – 1:2. Наші продовжили атакувати, але зрівняти рахунок не вдалося. Поразка - 1:2, і ФК «Кам’янець» завершує сезон на 4-місці в Обласній Першій лізі.

Після гри
На поле вийшли дві юнацькі хмельницькі команди – «ДЮСШ-1» та «Поділля», які грали між собою матч першості ДЮФЛ України. Мовляв, ця гра повинна розпочинатися між старшими складами, о 12:00, а між молодшими, о 14:00. Як наслідок, другий по важливості матч в Обласній Першій лізі за 3-тє місце розпочався в 9:30. Де ще таке є?
У фінальному матчі на стадіоні «Поділля» полонська «Полонь» обіграла ярмолинецьку «Евеліну» - 1:4.