ПИТАНЬ БІЛЬШЕ, НІЖ ВІДПОВІДЕЙ

«Фортеця» Кам’янець – «Олімп-Краяни» Деражня - 3:3.
«Фортеця»: Гаращук, Сосновський, Барицький Вд., Головатий, Ткачук, Катеринчук Вт., Заковоротний (62.Катеринчук Юр.), Нечай (55.Барицький Ол.), Гладиш, Сосніцький, Тимчук.
«Олімп-Краяни»: Яновий, Шурміль (67.Біляк), Яворський, Семенчук, Романюк, Падневич, Морочківський (65.Молнар), Барсегян, Блажко, Колтуновський, Бевзюк.
Голи: 27.Тимчук, 57.Сосніцький, 70.Барицький Вд. – 21.Колтуновський, 33 і 83.Блажко.

29-30 липня відбулися перші чвертьфінальні матчі Кубка області з футболу. Кам’янецька «Фортеця» приймала «Олімп-Краяни» з Деражні. «Олімп» закінчив 1-коло чемпіонату області в Першій лізі на 7-місці, але на Кубок області «Олімп-Краяни» підсилилися гравцями свого районного чемпіонату.
На 5-хвилині кам’янчанин Володимир Муляр небезпечно пробив штрафний удар зліва, з метрів 25-ти, але м’яч пройшов над лівою «дев’яткою» воріт гостей. Натомість, гості на 21-хвилині провели швидку атаку, й Олег Колтуновський відкрив рахунок. Через 2 хвилини «Олімп-Краяни» не реалізували гострий вихід до воріт.
Футбол область 30.JPG
Ще 2 хвилини згодом наші подали кутовий справа перед ворота гостей, де Артем Сосніцький головою пробив трохи вище воріт. Та все ж на 27-хвилині наші знову навісили справа, воротар гостей Сергій Яновий відбив м’яч, але недалеко від воріт, де його в районі 11-метрової позначки підхопив Андрій Тимчук і послав у правий кут воріт – 1:1.
Пройшло лише 4 хвилини, гості подали кутовий справа у центр, і Микола Блажко ударом головою з лінії воротарської площі вражає правий кут наших воріт – 1:2.
У другій половині матчу фортечники активізувалися. На 57-хвилині прохід лівим флангом вдався нашому півзахиснику Артему Сосніцькому, який він же й завершив у штрафній площі гостей низовим ударом у ближній від себе лівий кут воріт – 2:2. Через 2-хвилини гостру діагональну передачу на дальній кут воротарської площі гостей робив наш захисник Олег Головатий, але його партнер не дотягнувся до м’яча. Чотири хвилини згодом наші намагалися вивести один на один із воротарем Андрія Тимчука, але до м’яча швидше встиг воротар гостей. Та активність кам’янчан була винагороджена на 70-хвилині. Пішла затяжна атака «Фортеці» правим флангом, далі навіс у штрафну площу, який гості відбили, але першим на м’ячі був наш захисник Вадим Барицький, який завдав верхового удару з метрів 30-ти. М’яч по дузі влетів у правий верхній кут воріт – 3:2.
Через 7 хвилин гості відповіли швидким проходом Володимира Падневича зліва, але його небезпечний удар прийшовся трохи правіше воріт. На 80-хвилині у нашій штрафній після зіткнення впав гравець «Олімп-Краян». Арбітр призначив пенальті. Гравець гостей Блажко реалізував його низовим ударом у лівий кут воріт.
На останній хвилині матчу наші могли вирвати перемогу. На дальньому лівому куті воротарської площі Віталій Катеринчук бив головою, але м’яч пролетів трохи лівіше воріт. Тож, нічия - 3:3, і через тиждень команди зіграють матч-відповідь у Деражні.
Старокостянтинівський «Случ» у першому чвертьфінальному матчі обіграв вдома МФК «Славуту» 3:0. На жаль, не відбулися матчі «Дунаївці» – «Перлина-Поділля» Білогір’я та «Случ» Красилів – «Промінь» Хмельицький район через неявку гостей. Переможець пари «Фортеця» – «Олімп-Краяни» зіграє у півфіналі проти команди Красилова.