Футбол ОВЛ«Фортеця» Кам’янець – ФК «Хмельницький» - 1:4.
«Фортеця»:
Гаращук, Барицький Вд., Кирилов (49.Червоноградський), Муляр В. (46.Соловей), Сосновський, Заяць, Саїту, Гладиш, Ткачук, Заковоротний (53.Гасюк), Махмуд (63.Нечай).
«Хмельницький»: Кучинський, Романчук (56.Степанюк), Панасенков, Алексьєв, Шульган, Середюк (81.Городовой), Яремчук (56.Стецюк), Олексюк (58.Мірошниченко), Мельник (56.Косяк), Семенюк, Шкрябець (56.Підручний).

Невдало склався для кам’янецької «Фортеці» другий календарний матч удома проти ФК «Хмельницький-ДЮСШ-1». Якщо в минулорічному чемпіонаті наші посіли 4-те місце, а хмельницьке «ДЮСШ-1» – останнє 11-те, то цьогоріч гості постали іншою командою. Вони об’єдналися з чемпіоном міста Хмельницького-2016 – командою «Лівша». У 1-турі хмельничани програли на виїзді чемпіону – «Агробізнесу» Волочиськ - 3:1, а в 2-турі обіграли віце-чемпіона – «Случ» Старокостянтинів - 2:0.

Успішно хмельничани почали гру в Кам’янці. Вже на 9-хвилині після подачі справа кутового наші відбили м’яч, але недалеко, й на лівому куті нашої воротарської площі вище всіх вискочив хмельничанин Павло Шульган та головою відправив м’яч у ворота «Фортеці». Через 11-хвилин хмельничани знову подавали кутовий, цього разу зліва на ближню штангу, наші відбили м’яч у центр і там з метрів 15-ти хмельничанин Сергій Олексюк ударом сходу вразив ліву «дев’ятку» наших воріт.

У наших не виходило налагодити гру, а хмельничанам вдалася ще одна результативна атака, цього разу правим флангом. Навіс перед наші ворота воротар Ярослав Гаращук відбив. Хмельничанин С.Олексюк добивав м’яч над лежачим воротарем – 0:3.

На 56-хвилині «Хмельницький» провів атаку лівим флангом, пас у центр - і перший удар по воротах «Фортеці» воротар Я.Гаращук відбив, але Павло Середюк добив його у ворота – 0:4. Після цього наші спробували перехопити ініціативу. На 73-хвилині вони провели швидку атаку правим флангом, навісили на дальній лівий кут воротарської, де Олександр Гладиш у стрибку завдав удару головою в ближню «дев’ятку». Воротар гостей Ігор Кучинський відбив цей м’яч на кутовий. Наші подали кутовий зліва у центр перед ворота гостей і півзахисник «Фортеці», японець Ріку Саїту переправив м’яч у правий кут воріт – 1:4. За 2-хвилини до завершення гри Олександр Заяць бив з 20-25 метрів, але м’яч пролетів трохи правіше воріт.

Тож, друга поразка «Фортеці» - 1:4, і наші перебувають у нижній частині турнірної таблиці. Свій наступний матч «Фортеця» зіграє також удома, 20 травня, проти МФК «Славути».

«Енергетик-Мик.» Нетішин – ФК «Дунаївці» - 1:3;
«Случ» Старокостянтинів – «Случ» Красилів - 1:2;
МФК «Славута» – «Агробізнес» Волочиськ - 0:8.