14.02.2020

ПРОЙШЛИ ГРУПОВИЙ ЕТАП

Футзал область«Тірас» Кам’янець – «Епіцентр» Дунаївці 2-3. «Тірас»  – «Агробізнес» Нова Ушиця 10-3. «Тірас»: Мокрієнко (Гончарук) – Стасюк, Барицький Вд., Гришак, Тимощук, Сосніцький, Буртовий, Левандовський, Іщук, Лебедин Ол. «Крила рад» ст. Дунаївці – «Агробізнес» Нова Ушиця 2-1. «Крила рад» ст. Дунаївці – «Епіцентр» Дунаївці 1-8.

В суботу Кам’янець приймав 3-4-тури чемпіонату області з футзалу. Кам’янецький «Тірас» у 3-турі зустрівся дунаєвецьким «Епіцентром».

Наші пропустили вже на самому початку. Гол забив «легіонер» дунаївчан – буковинець Беженар. Потім наших двічі виручив воротар Віталій Мокрієнко. «Тірас» відповів на 32-хвилині – Владислав Тимощук пройшов лівим флангом, прострілив перед ворота й Ростислав Гришак замкнув простріл. – 1-1. Але через хвилину інший буковинець – Раца пройшов справа і пробив повз нашого воротаря Володимира Гончарука, який вийшов на суперника – 1-2.

Футзал область-тНа 38-хвилині Артем Сосніцький пройшов правим флангом і сильно пробив у ближній кут – 2-2. Та все ж, на 39-хвилині з 10-метрового, той-таки Беженар приніс Дунаївцям перемогу – 2-3.

В матчі проти новоушицького «Агробізнесу» «Тірас» теж швидко пропустив – 0-2, але Сергій Буртовий відіграв 1 м’яч – 1-2. Після пропущеного 3-го м’яча, наші зусиллями Артема Левандовського та Р. Гришака зрівняли рахунок – 3-3.

У 2-таймі забивав лише «Тірас». Навіть запасний воротар В.Гон­чарук, повернувшись у поле забив свій гол. Також забивали А. Сосніцький та Олег Лебедин, а Вадим Стасюк і С. Буртовий за 2-тайм забили по 2 м’ячі.

Останні 5-6-тури в групі «Південь» пройдуть 15-16 лютого. Із групи вийдуть 3 кращі команди.

Група Північ – 1. Славута – 4 гри, 12 очок, 2. Шепетівка – 5 ігор, 9 очок, 3. Ізяслав – 5 ігор, 7 очок, 4. Старокостянтинів – 5 ігор, 7 очок, 5. Пасічна – 5 ігор, 0 очок.