20.10.2017

ПРОТИСТОЯЛИ ЗНАМЕНИСТОСТЯМ

Футбол ветерани16 жовтня в матчі обласної першості з футболу серед ветеранів кам’янецька «Фортуна» приймала вдома волочиський «Агробізнес». У складі гостей грали такі відомі в Україні футболісти, як гравець «ЦСКА» Київ Едуард Цихмейструк, Автандін Гвіанідзе, а їхні ворота захищав колишній гравець «Динамо» Київ та «Дніпра» Святослав Сирота.

На 6-хвилині гравець «Агробізнеса» у штрафній завдав удару в праву штангу воріт, а на добиванні першим був Олексій Сендель, який і відкрив рахунок. Наші відповіли довгим пасом Василя Данча вперед, і з правого флангу Вадим Гресько вийшов один на один з воротарем, вдарив повз нього, але м’яч пролетів попри ліву штангу воріт. На 25-хвилині Іван Стасюк скинув на Василя Смоляра. Той вдарив ледь правіше стійки. Через 3-хвилини з передачі В’ячеслава Цимбалістого небезпечно бив Гресько але його удар взяв Святослав Сирота. На 36-хвилині гравець «АБ» вийшов один на один з нашим воротарем Віктором Залісним, але останній відбив удар «агробізнесмена». На 48-хвилині пішла затяжна атака «АБ», небезпечний удар Цихмейструка наш воротар відбив, але аграрії віддали на Сенделя, останній завершив влучним ударом у дальній правий кут воріт кам’янчан.

Наступні хвилин 10 були найважчими для «Фортуни». Гості завдавали небезпечних ударів, але в одних випадках надійно зіграв наш воротар Залісний, а в других м’яч летів біля штанги воріт.

На 57-хвилині наші відповіли атакою, Василь Данч проламав оборону «АБ», вийшов один на один з воротарем і вразив нижній лівий кут воріт. Тож, 1:2 – перемога «АБ».