09.09.2016

«ПРОТЕСТНИЙ» ФУТБОЛ

«Оболонь» Чемерівці – ФК «Кам’янець» - 1:0.
ФК «Кам’янець»: Мичак, Марчук, Теплюк, Гладкий, Сосновський, Тарасов, Савченко, Кухар, Прокопчук, Швець, Нечай (46.Буртовий). Тренер Андрій Шибко. Гол: Соколюк 18.

У неділю, 4 вересня, матчами 10-туру в південній групі С фінішував груповий етап першості області з футболу серед команд обласної Першої ліги. ФК «Кам’янець», який представляє в цьому турнірі Кам’янеччину, ще в попередньому турі, гарантувавши собі вихід до фінальної частини змагань, грав у Чемерівцях проти місцевої «Оболоні». Чемерівчанам задля виходу до фіналу слід було обов’язково перемогти кам’янчан, інакше друге місце посядуть «Крила рад» зі станції Дунаївці.

Гра видалася обопільно гострою. Перші 15 хвилин йшла боротьба за ініціативу. Після цього м’ячем у 1-таймі дещо більше володіли кам’янчани. Натомість оболонці виявилися більш точними у реалізації своїх моментів. На 18-хвилині пішла їхня атака правим флангом, далі простріл до наших воріт. Спершу наші відбили м’яч, але недалеко, й гравець «Оболоні» Соколюк добив його у ворота «Кам’янця».

Щодо 2-тайму, то він був більш рівним. Можливості відзначитися мали обидві команди. У наших декілька гравців могли зрівняти рахунок, зокрема небезпечним був удар головою Данила Марчука. Небезпечно виконав штрафний удар Артур Савченко з метрів 17-ти, але воротар «Оболоні» вийняв м’яч у нижньому куті воріт.

Також можливості збільшити свою перевагу мали й чемерівчани, але зробити цього не змогли.

Тож перемога «Оболоні» - 1:0, і вона, набравши 16 очок, посідає 2-ге місце після ФК «Кам’янець» і також виходить до фінальної частини чемпіонату області в ОПшЛ.

Не лише матчевими протистояннями живе наш футбол. Як ми вже писали, 28 серпня матч між «Крилами» та «Оболонню» завершився перемогою дунаївчан - 1:0. Щоправда, «Оболонь» подала протест на цю гру, звинувативши суперника в тому, що за нього грав футболіст, який отримав у попередньому матчі червону картку.

Дещо пізніше виявилося, що «Крила» подали свій протест на свою гру 7 серпня проти новоушицького «Агробізнесу» (0-0).

Розгляд обох протестів КДК обласної ФФ намічено на 12 вересня.

Агробізнес – Сокіл – 3:0 (+:-)