03.06.2016

ПРОБЛЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ

Футбол областьУ суботу, 28 травня, в матчі 4-туру першості області з футболу в обласній Прем’єр-лізі кам’янецька «Фортеця» приймала нетішинський «Енергетик-Миклуш».

У «Фортеці» нарешті з’явився новий нападник – Мохамед Махмуд. Гості спробували захопити ініціативу, але свою гостру атаку завершили офсайдом, а після швидкого проходу лівим флангом кам’янчанина Ростислава Морозова наші вирівняли гру. Після цього, починаючи з 15-ої хвилини, «Фортеця» заграла першим номером.

Якщо два штрафні з лівого флангу гості відбили, то навіс із кутового, також зліва, на ближній кут воротарської площі на 17-хвилині у стрибку ударом головою у ближню дев’ятку Мухаммед Махмуд перетворив на гол – 1:0. Наші створювали небезпечні моменти біля чужих воріт, але ні удар Олега Зубика з лівого кута штрафної, ні удар Руслана Марцинковського взяття воріт не принесли. На 35-ій хвилині після навісу Олега Зубика, наші влучають у перекладину, Махмуд добиває ледь вище воріт.

На 37-ій хвилині гостям вдалася небезпечна атака, й Олександр Чутченко небезпечно низом бив у дальній лівий кут – м’яч пройшов поруч зі штангою. Через 2 хвилини знову фортечники навішують із лівого флангу, Махмуд б’є головою – м’яч летить не самою поперечиною.

Гості пробували закидати м’яча за спину нашим захисникам, але Владислав Полторацький і Вадим Стасюк зіграли надійно. На останній хвилині 1-тайму Артем Сосніцький перекидав м’яч через воротаря нетішинців, але смугастий пролетів біля лівої штанги.

На початку 2-тайму «Енергетик» спробував перехопити ініціативу, але безуспішно. Натомість, «Фортеця» на 48-хвилині провела гостру атаку, проте удар Марцинковського знову пройшов біля штанги. На 51-хвилині гостям таки вдалася швидка контратака. Під час зіткнення в штрафній Олександр Чутченко голосно крикнув. Арбітр – Андрій Папірович призначив пенальті. Але удар Олександра Ткачука відбив наш воротар Ярослав Гаращук, а Вадим Стасюк «виніс» м’яч на кутовий. «Фортеця» продовжила атакувати, могли забити Мохамед Махмуд, небезпечно бив зльоту Олег Зубик але м’яч не йшов у ворота гостей. На 82-хвилині наші вивели Володимира Муляра один на один з воротарем, фортечник його обіграв, м’яч відскочив до Олександра Гладиша, але його удар знову прийшовся вище воріт.

Не забиваєш ти, забивають тобі. Це футбольне правило спрацювало на 83-хвилині, коли нетішинець Микола Будисюк навісив з правого флангу на дальній кут воротарської, де Олександр Чутченко пробив у ближній кут воріт – 1:1.

Наші знову кинулися в атаку, але удар Руслана Марцинковського прийшовся поруч із правою штангою воріт. Тож, друга нічия «Фортеці» - 1:1.

У середу, 1 червня, в матчі 5-туру, «Фортеця» приймала хмельницьке «Поділля». Подробиці читайте в наступному номері «Ключа».