21.02.2020

ПРАВИЛЬНА ТАКТИКА

Футзал Преміум15-16 лютого у Відкритій Хмельницькій Преміум-лізі пройшли матчі серії плей-офф.

2-Дивізіон
«Біжуча лань» Кам’янець – «Городок-Ю-Ф» 6-0. «Лань»: Образцов – Гонтар, Марчук, Присяжний, Тарасов, Ткачук, Заяць, Дронь. Представник і тренер Артем Гонтар.

Кам’янецька «Біжуча лань» грала 2-й матч ¼ фіналу проти ФК «Городок-Юрія-Фарм». У першому «Лань» перемогла 6-1. Команда Городка посіла в групі 2-е місце, а «Лань» – 7-е. Схоже, в наших була своя думка, щодо місць у «турнірці».

Як розповів нам тренер команди Артем Гонтар, нашим вдалося вибрати правильну тактику, до того ж не підвела реалізація. «Городок-Ю-Ф» більше тримав м’яч і намагався грати через позиційні атаки, а кам’янчани грали на контратаках. У непростому 1-таймі нашим вдалося на 18-хвилині відкрити рахунок. Це зробив Микола Тарасов.

На початку 2-тайму двічі відзначився Назар Ткачук – 3-0. Четвертий м’яч у «Лані» забив М. Тарасов. Голи А. Гонтара та Олександра Зайця встановили остаточний рахунок – 6-0 друга перемога «Лані», яка виходить до півфіналу 2-Дивізіону. Там «Лань» зіграє проти «Ракети» (посіла 3-є місце в «регулярці»), яка у 3-ох матчах перемогла «Максимум» (6-е місце) – 2-3, 4-2, 5-2.

5-Дивізіон
«Авто-стріт» Кам’янець – ФК «Бронівка» 2-1. «Авто-стріт»:
Гончарук – Зубик, Стасюк, Гришак, Буртовий – Барицький Вд., Барицький Ол., Іщук, Козак, Лебедин. Представник Валерій Успенський, тренер Вадим Стасюк.

В суботу кам’янецький «Авто-стріт» грав другий матч ¼ фіналу проти «Бронівки». У першому кам’янчани виграли – 2-2 і п. п. 8-7.

Попри те, що кам’янчани першими пропустили, потім, додавши обертів, наші забили 2 м’ячі, які на рахунку Ростислава Гришака. Переможний для «Авто-стріта» рахунок 2-1 зберігся до кінця матчу.

Тож «Авто-стріт» виходить до півфіналу, де зіграє проти «Давида» (С. 3), який у 3-ох матчах обіграв «Майстера м’яча» 5-6, 4-1, 3-2.