29.01.2016

ПОВТОРЕННЯ ЗІГРАНОГО

23-24 січня відбулися матчі останнього ігрового дня чемпіонату області з міні-футболу (футзалу). Два фіналісти чемпіонату від нашої групи визначилися ще за тиждень до цього в Дунаївцях. Ними стали «Дунаївці» та кам’янецька «Фортеця-КПНУ». Тож, останній ігровий день у Кам’янці мав лише розставити деякі крапки над «ї».

Дві дунаєвецькі команди – «Дунаївці» та «Газовик» - на матчі цього дня в Кам’янець не приїхали, за що їм записано поразки 0:5. Натомість «МіДіАн» з Бережанки, як пояснили нам в обласній федерації футболу, готовий був приїхати, але їм повідомили про невиїзд «Газовика», то ж вони, мовляв, скасували свій приїзд лише після того, як дізналися про оголошений невиїзд суперника. «МіДіАн» отримав технічну перемогу 5:0, як і кам’янецькі команди. У підсумку глядачі замість чотирьох матчів побачили лише один.

На поле вийшли дві кам’янецькі команди – «Фортеця-КПНУ», яка представляє місто, та «Фортуна» (Козак), що представляє район. Цей матч став наче повтором гри 1-кола. У першій половині гри на полі була досить рівна боротьба команд. У «Фортеці» запам’яталися два небезпечні удари зліва Ростислава Морозова у дальній кут, один із яких відбила штанга, а другий – воротар «Фортуни» Андрій Мазур; а також удар Вадима Стасюка, який теж не вразив ворота. Натомість фортунівці вивели один на один із воротарем Сергія Гаджулу, а під завісу тайму сильно бив у ближню ліву дев’ятку Артур Савченко. Та в обох випадках свою команду виручив воротар «Фортеці» Сергій Чернобай.

Уже на початку 2-тайму фортечник Руслан Марцинковський низовим ударом відкрив рахунок. «Фортуна» відповіла виходом один на один із воротарем Вадима Греська, згодом був момент у Юрія Самборського, але надійно грав воротар «Фортеці». Після цього «Фортеця» проводить дві однакові атаки, і Марцинковський доводить перевагу своєї команди до 3:0, роблячи хет-трік. Проходить ще 3 хвилини і Володимир Муляр та Олександр Гладиш збільшують перевагу фортечників до 5:0. У цей час «Фортеця» висунула воротаря Сергія Чорнобая грати 5-им польовим.
Потім двічі однаково, на мою думку, помилилися арбітри протягом однієї хвилин, не призначивши пенальті спочатку в ворота «Фортеці», а потім у ворота «Фортуни». Воротар «Фортуни» Андрій Мазур, спіймавши м’яч, дальньою передачею рукою знайшов аж біля чужих воріт Вадима Греська і той відіграв один м’яч – 5:1. Заслужена перемога «Фортеці-КПНУ».

Груповий етап ЧО завершився, а турнірна таблиця у нашій групі «С» набула такого вигляду:

«Фортеця» – «Газовик» - 5:0;
«Фортуна» – «Дунаївці» - 5:0;
«Газовик» – «МіДіАн» - 0:5;
«Фортуна» – «Фортеця-КПНУ» - 1:5;
Уточнення - матч минулого ігрового дня «Дунаївці» – «МіДіАн» - 7:2.

Дві кращі команди групи – «Фортеця-КПНУ» та «Дунаївці» - вийшли до фінального етапу, де
6-7 лютого в Ізяславі та 20-21 лютого у Волочиську позмагаються за медалі ЧО-2016.

6-7 лютого Ізяслав