08.09.2017

ПОСТУПИЛИСЯ ПОСИЛЕНИМ

Футбол область ОВЛВ суботу, 2 вересня, було зіграно 2 матчі чемпіонату області (ЧО) з футболу серед команд обласної Прем’єр-ліги (ОПмЛ).

Кам’янецька «Фортеця» грала в Дунаївцях проти місцевого ФК «Дунаївці». У 1-таймі колишній гравець «Фортеці» Ростислав Морозов скористався передачею зліва й метрів з 20-ти, влучно пробивши у лівий від себе кут, відкрив рахунок. Згодом він же пройшов зліва, обіграв двох гравців і низом влучно пробив у правий кут воріт – 2:0.

Морозов – не єдиний гравець, яким підсилилася «Дунаївці» у перерві чемпіонату. Індивідуальну майстерність продемонстрував Віктор Пилип’як, який з метрів 18-ти низом у лівий від себе кут забив третій м’яч господарів поля. Кам’янчани мали два виходи один на один Мохамеда Махмуда, але реалізувати їх він не зумів. Як і Артем Сосніцький.

Після перерви в середині 2-тайму наші зуміли відіграти один м’яч. Андрій Тимчук «продавив» оборону «Дунаївців», прокинув м’яч повз захисника з правого флангу, ввійшов у штрафну площу й низовим ударом у ближній правий кут скоротив розрив у рахунку до 3:1. На більше команди не спромоглися.

У цей же день, також підсилений у перерві чемпіонату «Енергетик-Миклуш» Нетішин, зумів вдома відібрати очки у старокостянтинівського «Случа» – 2:2.

«Хмельницький» – «Агробізнес-2» –3:1.

Наступний свій матч «Фортеця» зіграє у неділю, 10 вересня, проти волочиського «Агробізнесу-2». Початок о 17:00.