Футбол студ«Фортеця-КПНУ» Кам’янець – «Університет» Чернівці - 0:2.
«Фортеця»: Осташ, Глуховатий, Сендзюк (55.Радзівон), Полторацький, Сосніцький (46.Головатий), Михайленко, Гресь, Зубик, Тимощук (62.Гладиш), Тимчук (80.Заковоротний), Якубов.
«Університет»: Магіс, Нікіфоряк, Стрільчук, Геник, Остафійчук, Горбан (58.Архілюк), Шишигін (89.Одайник), Добровольський, Момот, Олійник (46.Дмитерко), Королянчук.
Голи: 12 Королянчук; 90+3 Дмитерко.

Із розривом у тиждень двічі грали між собою у Студентській лізі України з футболу команди К-ПНУ «Фортеця» та Чернівецького НУ «Університет» – лідер Західної групи.

Схоже, що друга гра мала дещо повільніший темп. У 1-таймі на 10-хвилині запам’ятався небезпечний штрафний кам’янчанина Олега Зубика з метрів 25-30-ти, але м’яч пролетів над дальньою правою дев’яткою воріт гостей. Натомість через 2 хвилини гості пасом Шишигіна вивели на місці лівого інсайда Андрія Королянчука до воріт кам’янчан і той низовим ударом вразив ближній лівий кут воріт «Фортеці» - 0:1. Потім команди обмінялися небезпечними ударами головою, але ні чернівчанин, ні наш Алішер Якубов у ворота не влучили.

На 50-хвилині фортечник Дмитро Михайленко за репліку судді «Свистіть» отримав другу жовту картку, яка стала червоною. На 56-хвилині – вихід двох буковинців на одного захисника наші все ж ліквідували, а на 74-хвилині Момот обіграв захисника «Фортеці» й сильно бив по воротах, але наш воротар Іван Осташ відбив м’яч, а Вадим Глуховатий вибив смугастого на кутовий. На 80-й хвилині Осташ знову парирував небезпечний удар Момота.

Натомість, наші мали дві нагоди на стандартах. На 58-хвилині Владислав Полторацький на дальній правій штанзі головою замикав навіс зі штрафного справа, але воротар чернівчан Іван Магіс зловив цей м’яч. Найближчими до успіху наші були на 65-хвилині, коли Олег Зубик з метрів 30-ти зліва пробив штрафний у дальній кут воріт, але м’яч влучив у праву штангу.

У звітному матчі через перебір «гірчичників» не грав центральний півзахисник кам’янчан Володимир Муляр. Думаю, його відсутність негативно вплинула на гру нашої команди.

Розв’язка настала на 90+3 хвилині, коли чернівчананин Момот навісив зліва штрафний у центр перед наші ворота і Орест Дмитерко головою забив другий м’яч у ворота «Фортеці». Тож, поразка 0:2 і в наступному матчі, запланованому на 11 квітня, «Фортеця» прийматиме вдома головного конкурента у боротьбі за прохідне 3-тє місце – Івано-Франківський «Ураган-ПНУ».

«Ураган-ПНУ» - «Тернопіль-ПУ» - 1:3.