07.08.2020

ПОРЯД З «ЧОРНОМОРЦЕМ», ПОПРИ ВАЖКИЙ ЖЕРЕБ

футбол24-26 липня в Одесі проходив 4-й чемпіонат України з пляжного футболу серед жінок.
У турнірі взяла участь команда Кам’янець-Подільського району «Квітка на камені». Кам’янчанки вже двічі – в 2017 та 2019 роках виборювали 4-е місце.

12 команд було розподілено на 4 групи по три команди. «Квітка» спочатку крупновато поступилася майбутнім чемпіонкам – «Domino’s Pizza» Київ – базовій команді збірної України з футзалу, але потім перемогла миколаївський «Спартак» 2:1 (Малець, Арсенюк) і з 2-го місця «квітчасті» вийшли до 1/4 фіналу. Там «Квітка» з рахунком 0:9 поступилася майбутнім бронзовим призеркам – столичній «Альтернативі». У підсумку «Квітка» розділила 5–8 місця з жіночою командою одеського «Чорноморця» і ще двома колективами.

У фіналі «Domino’s pizza» Київ обіграв «Мрію-2006» Анан’їв, Одеської обл. - 5:3. За «Мрію» грала вихованка кам’янецького футболу Мирослава Випасняк. Вона відзначилася хет-тріком та отримала відзнаку як найкорисніший гравець чемпіонату. Тренували «Квітку на камені» Іван Боднар та Олександр Дорож.
Склад команди: Юлія Драчук, Ольга Арсенюк, Вікторія Малець, Каріна Петрієнко, Анастасія Жогел, Олександра Голубєва, Каріна Голованчук, Каріна Ткачук, Діана Перевертана, Катерина Михасик.