ПОРАЗКА В МЕНШОСТІ

«Крила р.» станція Дунаївці – ФК «Кам’янець» - 1:0.
«Кам’янець»
: Мазур, Гладкий, Теплюк, Кирилов, Тарасов, Савченко, Швець, Сосновський, Заяць, Гладищук, Хамелюк. Тренер Андрій Шибко.

14 серпня пройшли матчі 6-туру першості області з футболу в обласній Першій лізі. ФК «Кам’янець» грав у станції Дунаївці.

У 1-колі наші вдома переграли «Крила рад» - 3:2, а виїзний матч склався дещо інакше. Спочатку арбітр матчу Микола Кузнецов показав Сергію Теплюку першу жовту картку, а на 10-хвилині після зіткнення вилучив його з поля. На 15-хвилині дунаївчани провели результативну атаку й відкрили рахунок. Упродовж гри наші мали можливості вразити ворота господарів поля, але реалізувати їх не змогли.

Тож перша поразка ФК «Кам’янець» у чемпіонаті обласної Першої ліги, яка не позбавила нашу команду лідерського становища й, водночас, покращила шанси дунаївчан на вихід із групи до фінального степу чемпіонату ОПшЛ. Чемеровецька «Оболонь» отримала технічну перемогу 3:0 над «Соколом» Ярмолинецького району, який знявся із чемпіонату.

Наступний матч ФК «Кам’янець зіграє вдома, 28 серпня, проти новоушицького «Агробізнеса».