08.05.2015

ПОЛОВИНА НАГОРОД - НАШІ

1-3 травня в Києві пройшов відкритий міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Кубок посла республіки Корея-2015». У турнірі взяли участь 35 команд, майже 800 учасників.

Команда Кам’янець-Подільського міського клубу тхеквондо СК «Чайка» брала участь у змаганнях Тхеквондоу складі збірної Хмельницької області. За результатами турніру наші тхеквондисти зайняти 4-те загальнокомандне місце та завоювали 6 золотих, 2 срібних та 8 бронзових медалей.

Варто зауважити, що три золотих, одну срібну та чотири бронзових медалі у скарбничку збірної принесли кам’янчани. У категорії «кадети» золото здобули Валерія Терехова (в/к - 51 кг) та Дмитро Мещук (в/к - 53 кг), у категорії «юнаки» - Данило Медик (28 кг). Артем Жуковський (в/к - 61 кг) у категорії «кадети» здобув срібло.

Бронзові нагороди отримали Максим Мокренчук (в/к - 28 кг, категорія «юнаки»), Анна Ковальчук (в/к - 55 кг, категорія «кадети»), Влада Мазій (в/к - 41 кг, категорія «дівчата») та Олександр Кадиш (в/к - 49 кг, категорія «кадети»).

До змагань спортсменів готували Сергія Чайка, Дмитро Гринчук, Віктор Фельвашніков. Тренери та спортсмени дякують за підтримку Сергію Кротіку.