15.09.2017

ПОДВІЙНИЙ СПАРИНГ

У неділю, 10 вересня, в матчі 9-туру чемпіонату області в Обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ) кам’янецька «Фортеця» приймала вдома волочиський «Агробізнес-2». Після перемоги в Аматорській лізі України головна команда волочиського «Агробізнесу» пішла у професійну Українську Другу лігу (УДЛ) і тепер не має права залучати гравців, що задіяні в УДЛ до чемпіонату області (ЧО).

Футбол областьПісля гри старший тренер «АБ» Ігор Шишкін сказав нам, що головне завдання другої команди «АБ» - підготовка гравців для основного складу. Мабуть, тому не дивно, що при цьому головний тренер Андрій Донець, який грав за команди Вищої ліги – «Карпати» Львів, «Таврія» Сімферополь та «Волинь» Луцьк, готує молодь безпосередньо на полі, граючи на позиції центрального захисника.

У 1-таймі запам’яталися простріл зліва «агробізнесмена» Тараса Даньківа, на який ніхто не встиг, та штрафний з метрів 25-ти, який пройшов трохи лівіше наших воріт. «Фортеця» відповіла штрафним Олександра Гладиша на 14-хвилині, але його закрутку в район дальньої правої «дев’ятки» потягнув воротар гостей Іван Коцій та удар-навіс наших справа, коли м’яч влучив у ближню праву штангу воріт «АБ-2».

Та все ж у 2-таймі на 70-хвилині досвідчений Андрій Донець забив перший м’яч у ворота кам’янчан. Згодом Андрій Малащук подвоїв перевагу гостей – 0:2. За дві хвилини до завершення матчу Донець подав кутовий «АБ-2» зліва і Тарас Даньків забив третій м’яч гостей. Тож, перемога команди Волочиська - 0:3.

У середу, 13 вересня, ці ж команди зіграли між собою пропущений матч 2-туру вже у Волочиську.