31.08.2018

ПОДВІЙНЕ КОМАНДНЕ «СРІБЛО»

Важ. Атлетика25-26 серпня в Хмельницькому пройшов чемпіонат області (ЧО) з важкої атлетики серед жінок та чоловіків. У ньому взяли участь і штангісти Кам’янця.

У змаганні жінок Діана Яковець виборола «срібло» у ваговій категорії 59 кг, а Єва Мозолева повторила її успіх у в/к 71 кг. Валерія Яковенко здобула 3-тє місце у в/к 49 кг.

У змаганні чоловіків Сергій Колесник (військовий ліцей) у в/к 55 кг, Богдан Галась (коледж ПДАТУ) у в/к 67 кг, Юрій Войтов (КПНУ) у в/к 73 кг та Володимир Маслій у в/к 81 кг стали чемпіонами області. Владислав Клімашевський (військовий ліцей) у в/к 55 кг та Олександр Монастирський (КПНУ) у в/к 73 кг здобули обласне «срібло». Ще один кам’янчанин Іван Матковський посів 3-тє місце у в/к 89 кг.

У командному заліку і чоловіча, і жіноча команди Кам’янця вибороли 2-ге місце. Перемогли в ЧО у жінок штангістки Хмельницького, а в чоловіків важкоатлети Волочиська.

Готували наших важкоатлетів до змагань тренери Микола Мельник, Тетяна Хенцінська, Олександр Хомовський та Леонід Щербина.