26.01.2018

ПОДВІЙНА РОЛЬ ОСОБИ

Баскетбол20-21 січня матчами 8-туру стартувало 2-коло першості України з баскетболу в Українській Першій лізі. Лідер групи 3 – кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав одного з двох найближчих своїх переслідувачів – «Тернопіль-ТНЕУ». Це, мабуть, найвища команда з тих, які приїжджали в Кам’янець.

Виявилося, що граючий тренер кам’янчан, колишній гравець суперлігових «Волинь-Баскету» та «Черкаських мавп» Микола Полюляк, на жаль, травмований, тому на поле не вийшов. Хоча у складі «ДіДіБао» з’явився новий гравець, киянин Денис Забєлін – чемпіон УПЛ у складі команди Кропивницького. Більша частина 1-чверті була за кам’янчанами, які вели в рахунку – 7:2, 11:7, 15:11, але під її завершення гості вирвалися вперед – 16:17.

Протягом 2-чверті тернополяни все ж виграли ще 2 очки, завершивши її за переваги 40:43. Микола Полюляк брав тайм-аути, намагався вносити необхідні корективи у гру. Іноді наші виходили вперед – 50:47, 56:55, але 3-чверть завершилася за рахунку 57:62 на користь «Тернопіль-ТНЕУ». В останній чверті гості зуміли збільшити свою перевагу й виграли матч у 8 очок – 77:85.

Баскетбол-1Початок недільного матчу став повторенням суботнього. Наші, також за відсутності на полі тренера, спочатку повели в рахунку – 6:2, 12:7, але гості його зрівняли й вийшли вперед. За 04:07 до завершення 1-чверті, при рахунку 14:15 на користь «Тернополя» на полі з’явився Микола Полюляк. Гості ще зуміли мінімально (23:24) виграти 1-чверть. Натомість, у 2-чверті кам’янчани заграли так, я ми звикли бачити. Граючий тренер додав командної швидкості атакам «ДіДіБао» та організованості обороні. Уже на перших секундах наші вийшли вперед і почали нарощувати свою перевагу – 25:24, 36:32, 42:38, 48:40. Тренер тернополян брав тайм-аути, але це їм мало допомагало, й наші завершили 3-чверть за рахунку 54:40. В останній чверті «ДіДіБао», дозволяючи собі короткочасні заміни М.Полюляка і навіть 2 показові слем-данки Олега Станішевського, просто «добив» суперника, завершивши гру із перевагою у 20 очок – 99:79.

Наступну пару своїх матчів 9-туру «ДіДіБао» зіграє 3-4 лютого у Львові проти тамтешнього БК «ВІТА-Агро».