ПОДВІЙНА ПЕРЕМОГА

«ДіДіБао» Кам’янець – БК «Калуш-ПНУ» - 72:69 та 60:48
«ДіДіБао»:
Бойко, Неволін, Немикін, Чорнобай, Харлампович, Головинський, Головатюк, Мацьків, Князев, Конєв, Боднар.

Баскетбол УкрДва матчі провела в суботу та неділю кам’янецька баскетбольна команда «ДіДіБао» в першості України з баскетболу в Українській Першій лізі. Цього разу її суперником був БК «Калуш-ПНУ». Вечірня гра в суботу розпочалася в’язкою боротьбою. Команди хотіли не відпустити суперника в очковий відрив і протягом перших півтори хвилини лише кам’янчани здобули 2 очки, повівши в рахунку. Але «Калуш» далеко не відпускав наших - 6:3, 6:6, 10:6, 11:11, 17:15, 17:17. Та все ж, на останніх секундах чверті нашим вдалося закинути 2-очковий кидок і піти на перерву з перевагою – 17:15.

2-чверть гри пішла за іншим сценарієм. Гості вирвалися вперед 19:20 і почали потрохи нарощувати свою перевагу – 19:24, 26:32, 28:34. При цьому нашим навіть не дуже допомагали тайм-аути. Кам’янчани часто промахувалися під чужим щитом і на велику перерву пішли програючи 32:36.

Як кажуть у баскетболі, гру виграє той, хто виграє 3-чверть. «ДіДіБао» продовжував докладати зусиль, щоб зрівняти рахунок. Юрій Головинський, Дмитро Неволін, Євген Харлампович, Андрій Мацьків та інші набирали потрохи очок, проте перед останньою перервою зрівняти рахунок так і не вдалося. Гості вигравали 51:54.

В останній чверті зусиллями Анатолія Конєва та Олексія Немикіна наші вийшли вперед 55:54, але нарощувати свою перевагу не давав суперник і пішла гра очко в очко – 57:57, 60:61, 64:63. За 3 хвилини до кінця матчу, коли в наших повернувся на поле Дмитро Неволін, «ДіДіБао» організовує атаки, які завершують Андрій Мацьків та Анатолій Конєв. За 1:06 до кінця гри при рахунку 69:67 на користь кам’янчан «Калуш» бере тайм-аут, а також, програючи 71:69 за 12 секунд до кінця гри. Але в ці останні секунди наші перехоплюють м’яч, заробляють два штрафних, один із яких реалізовують. Тож, перемога 72:69 у першому матчі.

Недільний поєдинок відрізнявся від суботнього. Хоча спочатку команди також довго боролися за ініціативу. Десь 3,5 хвилини рахунок був 2:0 на користь «ДіДіБао», після чого наші почали нарощувати свою перевагу – 5:0, 8:5, 12:5 і пішли на першу перерву за переваги 16:5. У 2-чверті «ДіДіБао» зберіг свій контроль над грою, виграючи з поважним рахунком – 18:9, 22:11, 27:12, пішовши на велику перерву за переваги в 9 очок – 27:18.

Свою перевагу в рахунку протягом 3-чверті «ДіДіБао» довів до 16 очок – 47:31. Коли в останній чверті гості пішли на завершальну спробу догнати кам’янчан, в наших запам’ятався 3-очковий кидок Дмитра Неволіна, 2 очки Андрія Мацьківа та Юрія Головинського. Фінальний рахунок зафіксував 12-очкову перевагу кам’янчан – 60:48.

Тож, дві поспіль перемоги, які зміцнюють турнірне становище «ДіДіБао». Два наступні поєдинки «ДіДіБао» проведе найближчими вихідними в Івано-Франківську проти тамтешнього БК «ВАМ-Буду».

«Ужгород» – «Старлайф-Ірбіс» Чернівці - 114:52 та 106:55