28.04.2017

ПОДВІЙНА КОМАНДНА БРОНЗА

Важ. Атлетика18-23 квітня в Славутичі пройшов турнір розіграшу Кубка України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років. Вдало виступила на змаганні збірна Хмельницької області, в складі якої відзначилися кам’янчани.

У змаганні юнаків до 15 років курсант військового ліцею Владислав Клімашевський, у в/к 45 кг, піднявши у ривку 55 кг та у поштовху 70 кг, став чемпіоном України. Серед дівчат до 15 років Яна Романишина (ЗОШ-12) у в/к 69 кг із результатом 40+48 кг здобула бронзу. Наймолодший учасник змагань – 10-річний Андрій Цурик (ЗОШ-3), у в/к 34 кг, піднявши 25+26 кг, посів 6-те місце.

У командному заліку збірна Хмельницької області серед дівчат до 13 років посіла 2-ге місце, а до 15 років – 4-те. Серед юнаків і до 13, і до 15 років наші вибороли бронзу-2017.