22.04.2016

«ПОДІЛЬСЬКА ВЕСНА» ЗІБРАЛА СТАРИХ ДРУЗІВ

15-17 квітня у с.Довжок пройшов Всеукраїнський турнір серед ветеранів (+40) з міні-футболу «Подільська весна». У змаганні взяли участь 8 команд, розділених на 2 групи.

Наш район представляла команда, створена на базі колективу «Фортуна» с.Козак – Довжок.

Таким чином, команди в групах розташувалися в такій послідовності:
* група А: 1.Кам’янеччина (м’ячі: 20:12) - 9 очок; 2.Житомир (15:7) - 6; 3.Луцьк (11:15) - 3; 4.Українка (4:16).
* група Б: 1.Хмельницький (22:6) - 9; 2.Чернівці (7:6) - 6; 3.Вінниця (7:8) - 3; 4.Тячів (6:12) - 0.

До фінального групового етапу вийшли по дві кращі команди з групи із «золотими» очками.
Свій перший матч у фінальному етапі кам’янчани грали проти Чернівців, за які виступало чимало колишніх гравців «Буковини». Наші по ходу гри поступалися в рахунку, але доганяли і завершили двобій із нічийним рахунком – 4:4. Хмельничани мінімально обіграли Житомир - 4:3. У завершальному турі Чернівці перемогли житомирян - 8:3, а нашим належало зіграти проти Хмельницького. Перемога приносила Кам’янеччині звання переможця турніру. За хмельничан, яким достатньо було нічиї, грали двоє тернополян – брати Бадло.

На 10 хвилині Ігор Бадло відкрив рахунок, а потім Петро забив ще два м’ячі. Наші відповіли двома влучними ударами Вадима Греська - 2:3. Але Ігор Бадло робить рахунок 2:4. За хвилину В’ячеслав Цимбалістий відігрує ще один м’яч – 3:4. Згодом забиває хмельничанин Володимир Лазарчук – 3:5. Але Олександр Черненко скорочує розрив у рахунку до 4:5. На 32 хвилині Ігор Бадло забиває шостий м’яч – 4:6, після чого наші заграли з 5-им польовим (Юрій Самборський). Але найбільше, що їм вдалося – за 50 секунд до кінця встановити остаточний рахунок матчу - 5:6 на користь суперника.
Тож, хмельничани стали переможцями турніру, в чернівчан 2-ге місце, наші – треті, а команда Житомира – четверта.

ВИЗНАЧИЛИСЯ ЧВЕРТЬФІНАЛІСТИ

16–17 квітня в розіграші Кубка району ім.А.Крупицького було зіграно матчі 1/8 фіналу, які принесли такі результати:

«Фора» (Залісся-2) - «Атланта» (Гаврилівці) - 6:1;
«Дністер» (Стара Ушиця) - «Титан» (Крушанівка) - 0:3.

ЧЕМПІОНИ ОБЛАСТІ ЇДУТЬ НА «УКРАЇНУ»

14-15 квітня в м.Хмельницький відбулися фінальні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2005 р. н. Збірна міста виграла усі матчі: у Шепетівки - 1:0; у Деражні - 3:0; та фінал у Волочиська - 3:0.
Наша команда стала чемпіоном області та продовжить боротьбу за призи клубу «Шкіряний м'яч» у його Всеукраїнському розіграші.

Склад команди: Олександ Бринюк, Арсен Калінін, Олександр Коробчук, Богдан Полудняк, Тимур Гладченко, Давид Навроцький, Вадим Малішевський, Олег Катушинський, Андрій Коваль, Андрій Танасов, Олександр Марусей, Даниїл Малиш, Маркіян Цвигун, Роман Волошин, Валерій Дібаєв, Максим Петрик, Ростислав Боднарчук, Ілля Підлісний. Представник команди – Віктор Залісний.