30.10.2015

ПОБЛИЖЧЕ ДО ЛІДЕРІВ

15-18 жовтня в Івано-Франківську пройшов Всеукраїнський турнір з великого тенісу Stanislaw cup. У віковій категорії до 14 років досить успішно виступила кам’янчанка Іванна Данч.

Якщо на першій стадії змагань вона була звільнена від гри, то в 1/8 Іванні намагалася протистояти львів’янка ТенісЄ.Акімова, щоправда, без великого успіху. Обидва сети кам’янчанка виграла в «суху» - 6:0.

Натомість, нестачу боротьби в попередній стадії Іванці з головою компенсувала у чвертьфіналі господарка корту Анастасія Боднарук, старша неї майже на два роки. Анастасія одна з кращих тенісисток в Івано-франківську й посідала 109-ту сходинку в Україні у вересневому рейтингу. Тенісистки по черзі вигравали сети з мінімальною перевагою (6:4) – перший кам’янчанка, другий – франківчанка, а третій – вирішальний - знову Іванка.

Не знаю, чи сподівався хтось, що Іванна Данч зможе у півфіналі вчинити гідний супротив 37-ій ракетці України Єлизаветі Ольшанській із Запоріжжя, також старшій неї на два роки. Перший сет суперниці йшли гейм у гейм. У 10-му сеті, виграючи 5:4 по сетах та 40:30 у геймі, тобто в “game ball” арбітри зафіксували суперечливий удар не на користь кам’янчанки, яка поступилася в цьому сеті більш досвідченій суперниці – 5-7. Перемога в другому сеті 6:1 вивела запоріжанку до фіналу змагання, де вона у вирішальній партії турніру, також у напруженій боротьбі, обіграла (39-у на вересень, в цій віковій категорії) львів’янку Марію Подураєву 6:4 та 7:6.

Кам’янчанка Іванна Данч посіла 4-е місце на турнірі.
Такий виступ на івано-франківському турнірі не тільки збільшив очковий здобуток кам’янчанки, із 99 до 145,25 очок, а ще й підняв її з 80-го місця в рейтингу федерації тенісу України (серед до 14-річних) з 80-го місця на 59-у сходинку в Україні (на 21 жовтня цього року).