20.11.2015

ПІСЛЯ ЛУЦЬКА ЧЕКАЄ ЄВРОПА

13-14 листопада в Луцьку пройшла першість України з легкоатлетичного кросу. Цей чемпіонат крім звичного з’ясування внутрішніх національних взаємин між нашими легкоатлетами став також відбірним турніром до чемпіонату Європи. Серед молодіжних команд (вік атлетів до 23 років включно).

Успішно виступили на цьому турнірі кам’янчани – вихованці заслуженого тренера України Василя Ліщука. Зокрема, студентка індустріального коледжу Тетяна Палінкаш, пробігши дистанцію 2 км за 7,00 хвилин, виборола срібло чемпіонату. Студент К-ПНУ Віталій Капітанець, здолавши відстань 8 км за 25 хвилин та 41 секунду, виборов бронзу чемпіонату України. Крім того, Віталій здобув право у складі молодіжної збірної України взяти участь у чемпіонаті Європи, що пройде в грудні у Франції.

Спортсмени та тренер дякують за допомогу ПП Олегу Стороженецькому із Хотина.