30.10.2015

ПІДВЕЛА РЕАЛІЗАЦІЯ

Минулого тижня в черговому матчі чемпіонату області з футболу серед ветеранів кам’янецька команда «Фортеця» грала на виїзді проти одного з лідерів – чинного чемпіона України серед ветеранів старших 40 років - хмельницького клубу «Ветеран».

Гра мала рівний характер, а от реалізації гольових моментів були властиві зовсім інші складові. Першими небезпечний момент створили наші, вийшовши вдвох на одного захисника, але не зуміли його реалізувати. Натомість хмельничани в середині 1-тайму зуміли забити гол. Колишньому гравцеві тернопільської «Ниви» Автанділу Гівінадзе вдався сильний низовий удар з метрів 16-ти. На початку 2-го тайму він же завдав і другого влучного удару по наших воротах – 2:0. Натомість кам’янчани не зуміли реалізувати свій ще один момент – вихід до чужих воріт, щоправда під гострим кутом.

Під завісу матчу, коли «Фортеця» пішла ва-банк, хмельничани спіймали наших на контратаці й Степан Федорів встановив остаточний результат гри – 3:0 на користь «Ветерана».

На даний момент лідером першості є «Ветеран» із 29-ма очками в активі, який має зіграти ще 1 матч в календарі. У красилівського «Случа» 25 очок та ще 2 матчі, а в нашої «Фортеці» 20 очок і ще два матчі в календарі проти команд Чемерівців та Шепетівки. Наші гарантували собі щонайменше 3-тє місце. Слідом за ними йдуть команди Шепетівки, Чемеровець, Станції Дунаївців та Старокостянтинова.