17.02.2017

ПІДВЕЛА РЕАЛІЗАЦІЯ-1

Баскетбол УПЛ11-12 лютого пройшли матчі першості України з баскетболу в Українській Першій лізі, група «Захід», підгрупа «Південь-Прикарпаття». Кам’янецький клуб «ДіДіБао» приймав удома «Ужгород-УЖНУ ЗОДЮСШ».

Матч краще розпочали гості, які повели в рахунку, але наші вирівняли гру і на першу перерву пішли, програючи лише 1 очко – 18:19. У другій чверті гості знову пішли у відрив, принаймні, їм вдавалася реалізація моментів, тому після 2-чверті наші програвали 5 очок – 37:42.

Баскетбольний афоризм: «виграє матч той, хто виграє 3-чверть» не спрацював. Саме в ній «ДіДіБао» знову мінімізував перевагу суперника перед останньою перервою до 1 очка – 57:58. Тобто виграв 3-чверть – 20:16. Але найважливіше було в останній чверті. Команди йшли нога в ногу, а за 4 хвилини 20 секунд до кінця гри, коли Дмитро Неволін реалізував 2 два штрафні, «ДіДіБао» вийшов вперед – 68:67. За 3:36 до кінця гри, коли наші взяли тайм-аут, вони програвали лише 68:70, але коли гра відновилася, «Ужгород» набрав 7 очок, а наші – жодного. Останній тайм-аут нічого не змінив. Остаточний результат матчу – 70:79 на користь «Ужгорода».

Другий матч наступного дня був вельми схожий на перший, з тією різницею, що гості тримали перевагу в рахунку на більшій відстані. Лише в середині 1-чверті відставання наших було в 1 очко – 10:11, а протягом матчу суперник вів із більшою перевагою. Максимальна навіть доходила до 51:67; 53:71. Закінчився матч з результатом 78:88 на користь гостей.

В обох матчах у наших були проблеми з реалізацією та з 3-очковими кидками, хіба що декількома 3-очковими відзначився Євген Харлампович. Натомість, суперник реалізовував практично все, що створював. Як сказав після гри їхній гравець Олександр Зубковський: «Ми майже завжди виходили у фінал. Лише минулого року зупинилися у півфіналі. Тому зараз перед командою стоїть завдання виходу до фіналу».

БК «Ірбіс- Чернівці» – «Черніці-Буковина-Starlife» - 43:83; 43:56.
БК «Калуш» – БК «ВАМ-Буд» Івано-Франківськ - 74:41; 93:90 (3-й овертайм).