16.12.2016

«ПІДТИСКАЄМО» ЛІДЕРА

Волейбол дівчата.jpg10-11 грудня в Кам’янці пройшли матчі 2-етапу волейбольної Подільської ліги серед дівчат. У віковій категорії команд, гравців 2001-02 р.н. (Південна група), команда Кам’янця переконливо переграла колектив Дунаєвець - 2:0.

Натомість, серед команд 2003 р.н. та молодших боротьбу вели 4 команди, матчі між якими принесли такі результати:  Дунаївці-1 (2-1, 2-0, 2-0), Кам’янець (1-2, 2-0, 2-0), Дунаївці-2 (0-2, 0-2, 2-0), Деражня (0-2, 0-2, 0-2).

Як бачимо, перемоги кам’янчанок над Деражнею та Дунаївцями-2 (2:0) були переконливі. Матч із суперником рівним собі – Дунаївцями-1 видався важким і навіть драматичним. Наші виграли першу партію 25:21, а дунаївчанки – другу - 12:25. У третій партії на перерву наші пішли виграючи 8:7. Виграючи 14:13, здавалося, наші вже виграють подачу. Але суперниці «витягли» майже неможливий м’яч і потім виграли 2 подачі, здобувши мінімальну перемогу 14:16 у партії та 1:2 у матчі.

Після 2-етапів першості (2003 р.н.) лідирують дунаївчанки, команда Кам’янця (тренер Ольга Погорецька) йде на 2-му місці. Поєдинки 3-етапу пройдуть у лютому 2017 р.