14.09.2012

ПІДНЯЛИСЯ НА СХОДИНКУ

3-9 вересня в Коктебелі проходив міжнародний турнір з футзалу «Золотий Коктебель» серед ветеранів. У змаганнях взяли участь 11 команд.
Наша команда «Фортеця» цього року покращила свій результат на одну сходинку п’єдесталу, здобувши ІІ місце. Честь футбол1.JPGнашого міста захищали Григорій Ясінський, Євген Слабунов, Станіслав Кшемінський, Геннадій Унгуряну, Володимир Микитюк, Сергій Крот, Роман Булигін, Микола Передерко, Віктор Гордусь, Олександр Маринюк.
Поступившись у фіналі команді господарів «Кафа» з Феодосії, наші ветерани виграли в команд з Бердянська, Дніпропетровська, Запоріжжя, Сімферополя та Одеси.
Двох наших гравців визнано кращими: бомбардиром - Геннадія Унгуряну (забив 8 м’ячів), захисником - Володимира Микитюка.
Команда, як завжди брала участь у змаганні за власні кошти. Разом з тим, дякує за підтримку власнику ПП «Рокор» Олександру Конюшенку.

ПРОДУЛИ ВЛАДІ
7 вересня на Центральному стадіоні ім.Г.Тонкочеєва відбувся товариський футбольний матч між командами журналістів та міської влади. Футбольний поєдинок проведено з нагоди Дня фізкультури і спорту в Україні та Дня солідарності журналістів, що цього року припадають на 8 вересня.
Учасники футбольного поєдинку зіграли два тайми по 30 хвилин. Перший з них завершився з рахунком 0:0, а другий – на користь команди виконкому Кам’янець-Подільської міської ради з рахунком 3:0. Голи забили - Микола Грушка (два) та Юрій Гулько.