13.11.2015

ПЕРША ПОЛОВИНА БАГАТА НА СЕНСАЦІЇ

Минулого тижня було зіграно матчі 1-кола чемпіонату міста з волейболу.
Попри всі негаразди, які траплялися під час проведення деяких минулих міських першостей, чемпіоном чи не найчастіше ставала команда К-ПНУ. На гарному рахунку була і є команда ПДАТУ. Тож логічно було би вважати їх фаворитами й цьогорічного чемпіонату.

Цікаво, що саме ці дві команди жереб звів в очне протистояння вже у стартовому турі. Гру більш вдало розпочала команда ПДАТУ (тренер Тетяна Хрунь). Вона виграла 1-шу партію із мінімально допустимим розривом у 2–очки - 25:23. Наступну партію команда «К-ПНУ-Аматори» (тренер Микола Прозар) почала начебто краще попередньої, але теж програла – 23:25. Завершальною стала 3-тя партія, яку з рахунком 25:14 виграли аграрії. Рахунок партій – 3:0 на їхню користь.

У цьому ж турі команда коледжу ПДАТУ (тренер Володимир Сінькевич) переграла команду індустріального коледжу «Індустрія» (тренер Сергій Балан) - 3:0.

У 2-му турі студенти ПДАТУ перемогли «Індустрію» - 3:0, а «К-ПНУ-Аматори» здобули свою першу перемогу в турнірі – над волейболістами коледжу ПДАТУ із традиційним вже для чемпіонату рахунком – 3:0. Тож лідерство захопили старші аграрії, слідом за якими розташувалися команди «К-ПНУ-Аматори» та «Коледж-ПДАТУ».

Але, як виявилося згодом, не менш цікавіші події були ще попереду. Поєдинок 3-го туру лідера, команди ПДАТУ, проти колективу свого коледжу вболівальники мабуть запам’ятають надовго. Гра у стартовій партії краще пішла в молодших аграріїв. Вони зуміли вже в першій партії виграти із різницею в 9 очок – 25:16. У наступній партії команди намагалися не відпускати суперника в очковий відрив. Хоча в рахунку довше вели волейболісти коледжу, іноді цей розрив доходив до 3-5 очок. Наприкінці партії університет скоротив відрив, але не більше того. З рахунком 23:25 другу партію виграв коледж. Програш у третій партії означав би для університету поразку в матчі. На першому десятку балів команди йшли практично очко-в-очко, але на другому університет вийшов вперед, потрохи збільшуючи свою перевагу - 16:12, 23:19. На передостанньому очкові – 24:21 на користь університету - тренер коледжу взяв тайм-аут. Здавалося б, занадто пізно. Але після цього коледж виграє 3 подачі і зрівнює рахунок – 24:24. Потім він виграє наступну подачу і ще одну програє – 25:25. Але, зібравшись із силами, коледж знову виграє дві подачі - і 27:25 бере верх у партії, та з рахунком 3:0 перемагає лідера першості в матчі.
Команда «К-ПНУ-Аматори» в цьому ж турі переграла «Індустрію» - 3:0. Тож за підсумками 1-кола склалася ситуація, коли три команди набрали абсолютно однакову кількість очок – по 6. Лише за кращим коефіцієнтом у лідери вийшли «К-ПНУ-Аматори». Слідом за ними - коледж ПДАТУ та університет ПДАТУ. Лише в «Індустрії» поки що немає набраних очок.

Як зазначив головний суддя турніру Євген Козак, до початку 2-кола поставлено вимогу усунути деякі наявні недоліки до ігрових залів, у яких команди приймають свої матчі першості. Поєдинки 2-кола заплановано провести наприкінці листопада.