27.05.2016

ПЕРША ПЕРЕМОГА

У середу, 18 травня, із сенсації розпочався 3-тур першості області з футболу в обласній Прем’єр-лізі. Чемпіон області, волочиський «Агробізнес», зіграв в нічию із хмельницьким «Поділлям». У таборі «Агробізнесу» цю гру назвали грою невикористаних можливостей. Адже 13 ударів у рамку воріт «Поділля» - максимум, що принесли – це два влучання в штангу. Тож нічия - 0:0.

Натомість, у суботу кам’янецька «Фортеця», граючи в Хмельницькому проти ДЮСШ-1, здобула свою першу перемогу в цьому чемпіонаті. Наші гравці зауважили, що попри назву «ДЮСШ-1», на вигляд гравці цієї команди такого ж віку, як і наші. «Фортеця» досить швидко пристосувалася до штучного поля ДЮСШ-1. Два флангові проходи й простріли лівого півзахисника Ростислава Морозова результативно замикали спочатку Олександр Заковоротний, а згодом Володимир Муляр - 2:0. Після цього наші дозволили собі двічі помилитися в захисті, після чого хмельничани зрівняли рахунок. Тож, 2:2, і команди пішли на перерву.

На 55-ій хвилині тренер «Фортеці» Іван Стасюк поміняв Олександра Гладиша на Владислава Тимощука, який зайняв місце Володимира Муляра в центрі півзахисту. Нападник Артем Сосніцький став грати правого півзахисника. Самого Муляра висунули в напад. Перестановка спрацювала швидко. За 5 хвилин Артем Сосніцький промчав правим флангом, прострілив, і на дальній штанзі Володимир Муляр забив 3-ій м’яч у ворота хмельничан. Згодом навіс зі штрафного Олега Зубика на дальній правій штанзі замкнув Артем Сосніцький – 2:4. Потім Артем Сосніцький пройшов правим флангом, ввійшов у штрафну, де був збитий. Пенальті реалізував Олег Зубик.
Але хмельничанам вдався потужний удар зі штрафного з метрів 25-ти. М’яч влучив у перекладину, потім - у нашого воротаря Павла Литвинюка і відскочив у ворота.
Тож, перша перемога «Фортеці» - 3:5. Наступний матч «Фортеця» зіграє вдома в суботу, 28 травня, проти нетішинського «Енергетика-Миклуша», а потім в середу, 1 червня, також вдома прийматиме хмельницьке «Поділля». Початок суботньої гри о 16:00.