01.09.2017

ПЕРША ПЕРЕМОГА. МОТОБОЛ

МотоболУ неділю, 27 серпня, в матчі чемпіонату України з мотоболу кам’янецький клуб «Поділля-Мотор» приймав команду з Полтавської області – «Колос» Нові Санжари. У матчі 1-кола наші поступилися «Колосу» – 4:2.

Початок мату був за гостями. На 5-хвилині їм вдалася швидка атака по центру, й Вадим Кондратенко ударом у праву «дев’тяку» наших воріт відкрив рахунок. Далі глядачі побачили ще три атаки «Колоса». Але в одному випадку воротар «Поділля» Вадим Грушковський відбив м’яч, а в двох інших «круглий» летів повз ворота нашої команди. Та все ж, на 12-хвилині Валерій Зимовець забиває другий м’яч у ворота «Поділля» – 0:2.

У складний момент справжнім лідером команди став Денис Кшемінський, який повів партнерів за собою. «Поділля» організовує атаку, Денис обводить захисника й ударом у лівий кут воріт відігрує перший м’яч – 1:2.

Протягом 2-періоду наші непогано тримали оборону. Крім того, цей час став бенефісом Дениса Кшемінського. На 18-хвилині він обвів захисників, вийшов до воріт і відправив м’яч у правий кут воріт – 2:2. Ще через 2 хвилини небезпечний удар Дениса з метрів 14-ти відбив воротар «Колоса» Володимир Рудь. Та пройшло ще 3 хвилини, Кшемінський атакує по центру, обводить захисників, виходить до воріт і, ловлячи воротаря на протиході, вражає правий кут воріт суперника – 3:2. Це вже другий хет-трік Дениса в ЧУ і перший цього року.

У 3-періоді біля штанги воріт «Колоса» вдарив Владислав Мудрик. «Колос» знову відповів гострою атакою, й Валерій Зимовець з метрів 15-ти влучив у штангу наших воріт. Ще через 3 хвилини проходить атака гостей, удар, м’яч рикошетить і летить у сантиметрах від правої «дев’ятки» воріт «Поділля».

Мотобол-1В останньому 4-періоді наші намагалися більше думати про оборону, а по можливості контратакувати. На 50-хвилині Кшемінський віддав пас і біля дальньої лівої штанги бив по воротах «Колоса» Дмитро Дмитриченко. Але його удар вийшов несильним. Натомість, гості ще мали дві можливості зрівняти рахунок. На 48-хвилині Валерій Зимовець вийшов до наших воріт і сильно пробив поруч із ближньою лівою штангою, а за 5-хвилин до завершення матчу Вадим Кондратенко з метрів 15-ти влучив у перекладину воріт «Поділля».

Останні 5 хвилин наші перекривають зони, стримують суперників на безпечній відстані від воріт і заслужено здобувають свою першу перемогу молодого складу «Поділля» – 3:2.

Як зазначив нам відомий знавець історії кам’янецького мотоболу Володимир Крикун, востаннє «Поділля» вигравало в чемпіонаті України 8 серпня 2012 р. в «Антрациту-2» – 3:1. ( В. Даниляк-2 В.П’янов).

У неділю, 3 вересня, «Поділля» прийматиме вдома лідера – «Ниву» Вишняки. Початок о 17:00.

«Нива» Вишняки – «Дружба» Мачухи 6-0