06.07.2018

ПЕРША ПЕРЕМОГА І ПЕРШИЙ ХЕТ-ТРИК

Футбол областьЗвітний матч – заключний для команд у 1-колі чемпіонату області (ЧО). Обидва суперники перед матчем мали по три очки, тільки якщо наші завдяки 3-ом нічиям, то хмельничани завдяки одній перемозі ще раннього складу своєї команди, коли в ній грав колишній київський динамівець Олександр Алієв з партнерами. Успіхи нового вельми молодого складу ФК «Хмельницький» скромніший. У минулорічному чемпіонаті області ФК «Хмельницький» виступав більш поважним складом і зумів, двічі обігравши «Фортецю», стати «срібним» призером ЧО-2017. Під час звітного суботнього матчу свої корективи вносив дощ, який то йшов, то зупинявся.

Гра розпочалася без надмірної активності обидвох команд і проходила в основному в центрі поля. На 20-хвилині кам’янчанин Олександр Заковоротний пройшов по лівому флангу й пробив з гострого кута по воротах, але воротар хмельничан Олег Дробний відбив цей м’яч. За хвилину-дві наші вкинули аут і відбій хмельничан прийшовся на Олега Барицького, але удар Олега пройшов правіше воріт. На 25-хвилині гравець «Хмельницького» обвів двох кам’янчан у їхній штрафній площі, цілив у дальній правий кут, але м’яч також пролетів правіше воріт. Та все ж на 29-хвилині кам’янчани подавали штрафний удар із глибини поля з лівого флангу на дальню праву штангу. Там Олег Барицький вискочив вище всіх і головою переправив м’яч у ближній кут воріт – 1:0.

На 41-хвилині Артем Сосніцький, організовуючи атаку «Фортеці» із центру захисту, віддав довгий пас вперед на Олега Барицького, той прийняв м’яч і з метрів 25-30 послав «смугастого» у лівий кут воріт ФК «Хмельницького» – 2:0. Хмельничани відповіли небезпечним штрафним по центру з метрів 25-30, але м’яч пролетів ледь вище воріт.

У середині 2-тайму хмельничани спочатку подали небезпечний кутовий справа на дальню штангу, але удар у їхнього гравця не вийшов, а на 64-хвилині діагональний навіс справа вперед завершився ударом Іскандера Умарова, але м’яч пройшов дещо правіше воріт. За 4 хвилини до завершення матчу хмельничанам вдався дальній удар з метрів 30-ти, який трохи задів наш воротар Павло Литвинюк, і м’яч влучив у перекладину. За хвилину вже кам’янчани провели атаку, яку завершував Вадим Вишинський, але його удар відбив воротар хмельничан О.Дробний. Та все ж, ледве минула ще хвилина, як в наступній атаці кам’янчани знайшли пасом на місці правого інсайда О.Барицького, і він ударом у дальній лівий нижній кут воріт поставив переможну крапку в матчі – 3:0 – перемога «Фортеці», і вона із 6-очками завершує 1-коло ЧО-2018.

Футбол область-17-8 липня «Фортеця» повинна зіграти матч-відповідь Кубка області з футболу на станції Дунаївці проти тамтешньої «Крила рад – Студениці». Нагадаємо, що домашній матч завершився в нічию – 1:1.

«Случ» Красилів – ФК «Дунаївці» – 4:1.
«Іскра» Теофіполь – «Случ» Старокостянтинів – 0:0.
ФК «Хмельницький» – «Случ» Красилів – 2:4 (2-тур).
ФК «Дунаївці» – «Іскра» Теофіполь – 0:3 тех. (2-тур).