ПЕРША ПЕРЕМОГА. ФУТБОЛ

Футбол область«Случ» Красилів – «Фортеця» Кам’янець - 0:1.
«Фортеця»: Паур, Сосновський, Барицький Вд., Грушкевич (3.Нечай), Ткачук, Муляр, Катеринчук (55.Соловей), Заковортний (80.Мохамед), Сосніцький (85.Червоногородський), Головатий, Тимчук.
Гол: 43. Тимчук

У суботу, 10 червня, пройшли матчі 7-туру чемпіонату області з футболу в обласній Прем’єр-лізі.

Кам’янецька «Фортеця» грала першу гру на виїзді проти одного з лідерів – красилівського «Случа». У наших не грав японець, півзахисник Сайто Ріку. У нього закінчився термін перебування в Україні, й він був змушений залишити нашу країну.

Перша половина матчу пройшла в доволі рівній боротьбі. Можливості забити мали обидві команди, але з реалізацією були проблеми. Та все ж під завісу 1-тайму наші розіграли домашню заготовку. Захисник «Фортеці» Вадим Барицький вкинув м’яч з аута з правого флангу на ближню штангу. Там Володимир Муляр переадресував смугастого на дальню ліву штангу, де Андрій Тимчук головою замкнув передачу – 0:1. Також протягом матчу Андрій Тимчук не зумів реалізувати 2 виходи один на один із воротарем – по одному на кожен тайм.

У 2-таймі господарі поля пішли відігруватися й створювали моменти, щоб зрівняти рахунок, але в одних випадках захисники, в інших, особливо наприкінці матчу, воротар «Фортеці» Сергій Паур, успішно зіграли в обороні своїх воріт. Це принесло «Фортеці» першу в цьому чемпіонаті перемогу, яку багато хто розцінив як сенсацію. Прикра новина – травмувалися двоє наших гравців – Ю.Грушкевич та В.Катеринчук.

Тренер «Фортеці» Віталій Авінов сказав: «Ми свідомо обрали на матч виїзну модель гри – від оборони. Те, що нам не вдавалося в попередніх матчах, хлопці зробили в цьому».

Зіграний 7-тур – останній у 1-колі, але фортечникам залишилося ще зіграти 2 виїзні перенесені матчі – 17 червня проти чемпіона області волочиського «Агробізнеса» та 24 червня в Нетішині проти тамтешнього «Енергетика-Миклуш».