Футбол область«Фортеця» Кам’янець – МФК «Славута» - 1:1.
«Фортеця»: Паур, Трушев, Сосновський, Грушкевич, Ткачук, Муляр, Катеринчук, Заяць, Саїту, Гладиш (60.Нечай), Тимчук (46.Гасюк).
«Славута»: Шуль, Голуб, Федорчук, Прилуцький, Сіліщев, Грунтківський (84.Карданов), Кравчук, Ящук, Поліщук (55.Дячук), Самойлюк, Мирончук
Голи: Катеринчук 49 – Поліщук 45 (з пен.)

У суботу, 20 травня, відбулися матчі 4-туру першості області з футболу в обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ). Кам’янецька «Фортеця» вдома приймала МФК «Славуту».

Наші намагалися більше тримати м’яч, а по можливості й атакувати. Ще на початку гри фортечники подали два непрості кутові, а на 20-хвилині ледь не вивели Саїту Ріку один на один із воротарем. Але останній був першим на м’ячі. Натомість, на 35-хвилині «обрізка» нашого захисника призвела до виходу славутівця Сергія Мирончука один на один з нашим воротарем, але м’яч пролетів трохи вище воріт.

Наші відповіли ударом з метрів 10-12 Андрія Тимчука, але м’яч пролетів у сантиметрах від дальнього правого кута воріт «Славути». Через 5 хвилин Володимир Муляр приблизно з цієї ж позиції бив у ближній кут воріт, але м’яч знову пролетів біля самісінької штанги.

На останній хвилині 1-тайму гості навісили м’яч у штрафну кам’янчан, де в боротьбі з захисниками за верховий м’яч гравець гостей впав. Арбітр призначив пенальті, й Дмитро Поліщук його реалізував.

На 49-хвилині фортечник Муляр бив штрафний недалеко від лівого кута чужої штрафної (див. фото) у ближній, лівий від себе кут воріт. Воротар відбив м’яч, але першим до нього встиг Олександр Заяць, який прострілив на дальню праву штангу. Віталій Катеринчук замкнув цей простріл – 1:1. Якщо удар Сергія Нечая на 66-хвилині вийшов несильним і воротар його взяв, то на 78-хвилині гравець гостей Мирончук обіграв захисника й вийшов один на один із нашим воротарем, але вдарив ледве вище воріт. Через 3 хвилини Муляр, перехопивши м’яч, віддав на Олександра Гасюка, але той вдарив вище воріт. На 87-хвилині Муляр зі штрафного, коли всі чекали навісу, низом віддав на Зайця, той майже на куті воротарської опинився віч-на-віч із воротарем та пробив низом. Але воротар гостей Юрій Шуль ногою відбиває цей м’яч.

Тож, перша нічия «Фортеці» в чемпіонаті – 1:1. Матч «Фортеці» в Нетішині запланований на 27 травня – перенесено на 24 червня через участь «Енергетика» в профспілкових змаганнях. ФК «Дунаївці» вдома лише на останній компенсованій хвилині пропустили єдиний м’яч від «Случа» Старокостянтинів – 0:1.