01.07.2016

ПЕРША НІЧИЯ. БОЙОВА, АЖ ЗАНАДТО

«Поділля» Кам’янець – «Дружба» Мачухи - 4:4.
«Поділля»: Грушковський, Кшемінський Д., Мудрик, Касап, Склярук, Янішин, Пастух, Новаковський, Дмитриченко.

МотоболУ своєму 3-матчі цьогорічної першості України з мотоболу кам’янецьке «Поділля» приймало вдома «Дружбу» із с.Мачухи, Полтавської області.

Наші розпочали без надмірних сентиментів до суперника. Якщо на 2-хвилині удар Дениса Кшемінського прийшовся вище воріт, то через три хвилини він пройшов по центру, змістився трохи вліво і завдав низового удару в дальній правий кут. Гол - 1:0, наші повели. Минає ще три хвилини, Денис знову проходить через центр, зміщуючись вліво, удар верхом – 2:0!

Гості кидаються відігруватися й один із найдосвідченіших гравців «Дружби» Володимир Калінін відбирає м’яч, виходить до воріт і низовим ударом у дальній лівий кут скорочує розрив у рахунку. На 14-хвилині Калінін зрівнює рахунок – 2:2. У 2-періоді гравці «Дружби» влучають у перекладину, а на 23-хвилині воротар кам’янчан Вадим Грушковський рятує свою команду від 3-го м’яча.

На початку 3-періоду воротар гостей Костянтин Таран у лівій дев’ятці відбиває удар Дениса Кшемінського, а на 34-хвилині вже наш воротар бере небезпечний удар гостей. Але на 41-хвилині після сутолоки біля наших воріт гості виходять вперед - 2:3. Та вже на наступній хвилині кам’янчанин Вадим Касап із місця правого інсайда сильно б’є у дальній лівий кут воріт «Дружби» й рахунок знову рівний – 3:3! На 53-хвилині глядачі знову бачать результативний прохід Дениса Кшемінського, який виводить кам’янчан вперед - 4:3.

«Дружба» всі сили кидає, щоб зрівняти рахунок і на 58-хвилині Калінін після проходу правим флангом ударом у дальній кут зрівнює рахунок - 4:4.

Потім, коли вже почалася остання, 60-хвилина, гостям не сподобалося суддівство арбітра Сергія Горенка, і вони вельми відверто демонструють це своїми мотоциклами. Кам’янецькі глядачі вибігають на поле, у центр протистояння збігаються гравці обох команд, вибухає відверта бійка. За півхвилини – хвилину вона вщухає. Обидві команди залишають поле.

Післяматчева суперечка завершилася тим, що команди погодилися затвердити результат матчу як остаточний. Тож, напружена гра, бійка, суперечка і в підсумку – перша нічия «Поділля» в цьому році - 4:4.

Наступний матч «Поділля» зіграє 14 серпня вдома проти «Колоса» Нові Санжари, Полтавська область.