29.12.2017

ПЕРША ГРА ПІД «0»

м-Футбол ПреміумУ неділю, 24 грудня, пройшли матчі чергового 8-туру чемпіонату Відкритої Хмельницької Преміум-ліги з міні-футболу (фут-залу). Кам’янецька команда «FNB» грала проти хмельницького «Тепловика».

У цьому матчі кам’янчани грали без свого воротаря Андрія Образцова. Його замінив у воротах Даниїл Марчук, який підключався до атак команди. Цікаво, що саме в цьому матчі «FNB» не пропустив жодного м’яча. Ще в 1-таймі Денис Присяжний забив 2 м’ячі. Після перерви 2 голи Олександра Заковоротного, 1 – Михайла Береста та ще один Д.Присяжного встановили остаточний результат матчу – 6:0 – перемога «FNB».

Наступний тур пройде після Новорічних свят.