10.06.2016

ПЕРША ДОМАШНЯ ПЕРЕМОГА

Футбол областьУ середу, 1 червня, кам’янецька «Фортеця» в рамках матчів 5-туру чемпіонату області (ЧО) з футболу в обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ) приймала вдома хмельницьке «Поділля». Суперник, крім ЧО одночасно виступає ще й в Аматорській лізі України, а в наступному сезоні гратиме в Українській другій лізі.

Команди розпочали досить обережно, й перші 15 хвилин позначилися в основному боротьбою в центрі поля. Перший гострий момент біля чужих воріт створили на 33-хвилині наші. Артем Сосніцький відібрав на правому фланзі м’яч, ввійшов у штрафну і віддав пас перед ворота суперників на Олександра Заковоротного, сильний удар останнього з метрів 6-7 – і м’яч летить ледь вище воріт. Через 3 хвилини фортечник Олег Зубик з лівого кута штрафної сильно вдарив дещо правіше правої дев’ятки воріт хмельничан. Під завісу 1-тайму Ростаслав Морозов пройшов лівим флангом, але також вдарив правіше воріт суперника.

Натомість, на початку 2-тайму наші заробили право на штрафний по центру воріт із 25 метрів. Володимир Муляр вдарив із підкруткою «у ворота», і м’яч влетів у праву дев’ятку воріт «Поділля» - 1:0. На 55-хвилині продирався до воріт хмельничан наступальний півзахисник «Фортеці» Андрій Тимчук. Але надійно зіграв воротар гостей Сергій Шевченко. Через 3 хвилини фортечники навісили справа у центр, і Мохамед Махмуд бив головою в лівий кут воріт, поруч зі штангою. На 66-хвилині вже хмельничани подали кутовий, м’яч відскочив до Андрія Муляра, він обвів нашого захисника і з 17 метрів пробив ледь правіше воріт «Фортеці».

Гості на 82-хвилині мали гольовий момент, коли Олег Саверя пройшов із позиції лівого інсайда і на вході у штрафну пробив, але м’яч пролетів лівіше воріт. Попри те, що «Поділля» програвало, воно все ж таки не наважилося піти вперед великими силами, і «Фортеця» здобула цього разу першу домашню перемогу в чемпіонаті. Також можемо зазначити, що арбітр Віталій Маляр (Хмельницький) показав 10 жовтих карток – по 5 на кожну з команд.

В 6-турі «Фортеця» не грає, а в 7-му, 18 червня, прийматиме вдома «ОТГ» зі Старої Синяви.