26.05.2017

ПЕРЕВАГА РОЗТАНУЛА

Футбол ДЮФЛ23 травня з 4-ох запланованих матчів 17-туру в дитячо-юнацькій футбольній лізі області було зіграно лише два. Не з’явилися в Кам’янець на дві гри проти нашої ДЮСШ-2 обидві команди «ДЮСШ Ярмолинці» – старша і молодша.

Натомість, «ДЮСШ-1 Хмельницький» на гру проти команди нашого військового ліцею «Патріот» з’явилися й навіть у 1-таймі зусиллями свого нападника Влада Ксьондза забили 2 м’ячі. Протягом 2-тайму наші могли забити 5-6 голів, але м’яч вперто не йшов у ворота. Тож, поразка - 0:2, і тепер «Патріот» може не вийти до фінальної частини першості ДЮФЛ області. Для проходу йому потрібно виграти обидва матчі проти «ДЮСШ Ярмолинці» і вдома, і на виїзді, і ще сподіватися на втрату очок хмельничанами у 2-ох поєдинках проти «ДЮСШ Кам’янець-Подільського району».

Команда «ДЮСШ Лідер Нігин» програла 1:3 у Волочиську місцевій ДЮСШ.