25.09.2015

ПЕРЕМОЖЦІ ВИЗНАЧИЛИСЯ

8-20 вересня пройшов Чемпіонат Хмельницької області з боксу.

У змаганнях взяли участь боксери із всієї області, а також з міст Рівне, Тернопіль всього понад 100 учасників.
Наше місто представляли вихованці відділення боксу ДЮСШ № 2 і посіли  такі призові місця:
Друге місце посіли Олександр Ярошенко (в/к 46 кг), Арсен Павлов (в/к 54 кг).
Третє місце у Назара Гуцуляка (в/к 48 кг), Віктора Бойко (в/к 40 кг), Романа Смоляка (в/к 42  кг), Єгора Долгова (в/к бокс60 кг). Четвертим став Роман Кочержук (в/к 54 кг).

Вихованці ДЮСШ№2 відділення боксу із школи –інтернат I-IIIст. «Славутинка» посіли такі місця: I місце посів Микола Огойко (в/к 28 кг), II місце - Назар Шимко (в/к 41,5 кг), Сабіна Новосад (в/к 48 кг), Іван Огойко (в/к 34 кг), Галина Огойко (в/к 46 кг).  Переможців та призерів змагань готували тренери Володимир Приходько, Олег Люлько, Віктор Архіпов, Олександр Скавронський.
Спонсори  поїздки на змагання школа –інтернат I-III ст. « Славутинка» стали батьки учнів та Олена Кшановська ПП «ПАКТ».

ТРИ ЧЕМПІОНИ

18-20 вересня в Хмельницькому проходив чемпіонат Хмельницької області з боксу серед усіх вікових категорій.
Кам’янець-Подільський представляли боксери ПДАТУ.
У своїх вагових категоріях Максим Прокопчук (в/к - 43 кг), Михайло Брик (в/к - 41,5 кг), Андрій Бердяєв (в/к - 40 кг) стали чемпіонами.

Тренують юних спортсменів Анатолій і Андрій Максименки. Боксери і тренери щиро вдячні адміністрації університету й особисто Тарасу Гуцолу за сприяння в підготовці боксерів та батьку спортсмена Володимиру Прокопчуку за допомогу з транспортом.