20.04.2018

ПЕРЕМОЖЦІ ВІДОМІ

ШахиМіський бліц-турнір
14 квітня пройшов черговий 4-ий етап (із 10-ти) міського марафону бліц-турнірів з шахів. У ньому взяли участь 12 шахістів. Одразу троє – В.Скоробогатов, Ю.Зайцев та В.Лічкевич набрали по 8,5 очок за етап і по 80 очок до заліку річного марафону, поділивши 1-3 місця. За ними розташувалися – 4.А.Димчук – 7,5 (50), 5.В.Нестеренко – 7 (40), 6-8.В.Стороженко, В.Босак, А.Бака­лова – по 6 (20).
За підсумками 4-ох етапів група лідерів виглядає так: 1. А.Димчук – 280 очок; 2. В.Стороженко – 245; 3. В.Скоробогатов – 240; 4. Ю.Зайцев – 185; 5. В.Лічкевич – 125.

Чемпіонат міста
17 квітня пройшов останній, 13-тур півфінальної частини чемпіонату міста (ЧМ) з шахів (Перша ліга), у якому 14 шахістів виборювали 3 путівки до фінального етапу ЧМ (Вища ліга). Переможцем турніру став Володимир Юзюк, який в останньому турі, перегравши Андрія Дудка, набрав 10,5 очок.
Друге місце посів Ігор Голдибан, який обіграв Артема Калиновського і набрав 10 очок. Світлана Лупійчук та Віктор Бедарьков набрали по 9 очок. Кращий коефіцієнт вивів на 3-тє місце та до фіналу ЧМ В.Бедарькова.