03.03.2017

ПЕРЕМОЖНИЙ АКОРД ДВОХ ТУРНІРІВ

Кікбоксинг24-26 лютого в Хмельницькому пройшов розіграш Кубка України з кікбоксингу серед дорослих (лоу кік) WAKO та Всеукраїнський турнір «Поділля» серед юніорів та дітей.

Вихованці ДЮСШ-2 та Дунаєвецької Асоціації кікбоксингу, які значну частину тренувань проводять у Кам’янці, завоювали такі місця: у змаганні серед дорослих на «Кубок України» 1-ше місце вибороли Роман Головатюк (+91 кг), Павло Кондратов (71 кг) та Олександр Бернацький (81 кг).

Серед юніорів та дітей у турнірі «Поділля» переможцями стали Антоніна Осецька (56 кг), Марія Кобилецька (60 кг), Олександра Охотнік (65 кг), Ірина Руда (28 кг), Анастасія Расевич (56 кг), Денис Кушнір (67 кг), Максим Швець (+57 кг). Срібло турніру виборов Тимофій Доротюк (60 кг), а троє кікбоксерів - Влад Ліпатов (34 кг), Андріан Білик (34 кг), Дем’ян Янчинецький (32 кг) здобули бронзу.

Спортсменів підготували Анатолій Лабатюк, Сергій Мещишин та Олександр Бернацький. Спортсмени та тренера вдячні за підтримку батькам, президенту ДАК Віталію Шаповалову та адміністрації фітнес центру «7 Днів».