14.04.2017

ПЕРЕМОЖНА ТРЕТЯ СПРОБА

м-Футбол ветерани8-9 квітня в с.Довжок (Козак) пройшов 3-ій Всеукраїнський міні-футбольний турнір серед ветеранів 40+ «Подільська весна». У змаганні взяли участь 8 команд, розділених на 2 групи. Наш район був представлений господарями поля – командою «Фортуна», а місто - командою «Фортеця».

Як бачимо, «Фортуна» успішно пройшла груповий етап, вигравши всі три матчі. Надійно відстояв у воротах капітан Юрій Самборський, по два м’ячі в 2-ох матчах групи забив Олександр Черненко, активно відіграли Василь Смоляр, Валерій Данчук, Вадим Гресько, Руслан Хамелюк, Володимир Микитюк.

До фінальної частини команди виходили із «золотими» очками з груп. Там «Фортуна» у складному матчі переграла чернівчан - 4:2, а хмельничани – «Енергетик» з Українки, Київської області - 3:1. Долю «золота» мало вирішити очне протистояння між цими командами. Половина «Фортуни» грала після ранкової зміни на підприємстві. Рахунок відкрили буковинці, але Володимир Микитюк на 14-хвилині його зрівняв. На 19-хвилині Василь Смоляр вивів «Фортуну» вперед, а на 26-хвилині Вадим Гресько довів перевагу кам’янчан до 3:1. Проте протягом 26-27 хвилин хмельничани відігралися. Останні нервові 3 хвилини пройшли при обопільних уколах обох команд, але рахунку не змінили.

Тож, нічия 3:3 на користь «Фортуни», яка із 3-ої спроби перемагає на своєму домашньому турнірі «Подільська весна»-2017. Кращим воротарем турніру визнали Юрія Самборського («Фортуна»), кращим нападником Володимир Павлова («Буковина»), а кращим гравцем Андрія Подлюка («Проскурів»).