11.11.2016

ПЕРЕМОГИ ПОВНІ ТА БЕЗЗАПЕРЕЧНІ

БаскетболЧемпіонат України УПЛ
5-6 листопада в Кам’янці, у спортзалі ДЮСШ-1, було зіграно два матчі 2-туру першості України з баскетболу в Українській Першій лізі (УПЛ). У групі «Південь-Прикарпаття» Кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав чернівецький клуб «Старлайф».

Гості намагалися чинити опір перші 5-6 хвилин, а потім наші спокійно і впевнено нарощували свою перевагу. За 2:56 до кінця 1-чверті, програючи 17:7, чернівчани взяли тайм-аут, але він нічого не змінив на полі, і цю чверть «ДіДіБао» виграв - 21:9. Друга чверть почалася слем-данком Анатолія Конєва та результативними штрафними граючого тренера «ДіДіБао» Андрія Бойка. Наші продовжували домінувати під обома щитами. Грою в цілому успішно керував Дмитро Неволін. На велику перерву команди пішли з рахунком 51:22 на користь кам’янчан. Протягом 3-чверті ця перевага зросла до 77:48. У завершальній чверті наші довели матч до своєї переваги 106:60.

Наступного дня, в неділю, ситуація повторилася. Перевага кам’янчан у 1-чверті склала 34:12, а на велику перерву команди пішли з рахунком 52:25. Передостання чверть закінчилася з результатом 82:51. Остаточний рахунок у матчі – 102:69 на користь кам’янчан.

Чемпіонат області
У найближчу суботу та неділю Кам’янець прийматиме в ДЮСШ-1 2-коло першості області з баскетболу. Після 1-кола, в якому Кам’янець виграв всі 3 матчі – в Полонного 83:63, Славути 20:0 та Хмельницького-2 53:80, він у числі лідерів.