ПЕРЕМОГИ НА ДВА СМАКИ

Баскетбол«ДіДіБао» Кам’янець – «ВАМ-Буд» Ів.-Франківськ 95:61; 77:66
«ДіДіБао»: Неволін, Бойко, Шашков, Харлампович, Конєв, Головатюк, Гетьманенко, Головинський, Мацьків, Стаднік, Чорнобай, Коломієць.
«ВАМ-Буд»: Спиридонов, Жартун, Романиця, Добренький, Наявко, Чорнолаз, Новіков, Рожак.

18-19 березня в матчах чемпіонату України з баскетболу в Українській Першій лізі кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав івано-франківський «ВАМ-Буд». У матчах 1-кола на виїзді наші поступилися 67:64 та 87:85.

Франківці у чемпіонаті демонстрували непоганий баскетбол, тож їхні шанси оцінювалися належно. Щоправда, й «ДіДіБао» вміє грати вдома проти найскладнішого суперника. У цих матчах наші отримали певне підкріплення – на полі з’явилися одесит Олександр Шашков та, крім того, разом із граючим тренером Андрієм Бойком та капітаном команди Дмитром Неволіним «ДіДіБао» отримало ще одного тренера – колишнього гравця «ДіДіБао» Миколу Полюляка, який зараз грає у Суперлізі за «Волинь-баскет» і нещодавно відіграв у матчі всіх зірок української Супер-ліги за команду Південного Заходу.

Перший матч наші провели на одному диханні, майже не помітивши сильного суперника. Наші захопили ініціативу ще у 1-чверті і планомірно нарощували свою перевагу. Можливо, цьому також допомогла відсутність ...через дискваліфікацію одного з лідерів франківців – Івана Рожака. Та все ж, «ДіДіБао» переконливо виграв 1-чверть - 21:7.

У наступній чверті гості робили спроби переламати хід гри, брали тайм-аут, але це їм не допомогло. На велику перерву команди пішли за переваги «ДіДіБао» - 43:28. У 3-й чверті гості, мабуть, втратили останні надії, завершивши її за рахунку 60:44. У завершальній чверті під оплески глядачів «ДіДіБао» довів свій «бенефіс» до розгромної переваги в 34 очки – 95:61.

Недільна гра пішла за іншим сценарієм. У гостей з’явився відсутній в суботу Іван Рожак та й, мабуть, франківці налаштувалися на гру по-іншому. Вони захопили ініціативу й виграли 1-чверть - 18:22. Наші намагалися не відпускати суперника у великий очковий відрив, щоб внести в гру корінний перелом. На велику перерву команди пішли за 2-очкової переваги «ВАМ-Буду» - 35:37. Але у 3-чверті, яку стара баскетбольна істина вважає вирішальною, наші догнали суперника і за рахунку 43:42 вийшли вперед. Коли кам’янчани закинули ще один 2-очковий м’яч, гості взяли тайм-аут. Але ні він, ні другий тайм-аут, при рахунку 49:42 не зупинив швидке нарощування обертів кам’янчанами. Наші за рахунку 59:50 йдуть на останню перерву.

Остання чверть тримала в напрузі глядачів. Приблизно за півтори хвилини до завершення матчу наші вели 7 очок – 73:66, але тактика дрібного фолу гостей призводила до штрафних кидків у їхнє кільце, три з яких наші реалізували, поставивши переможну крапку в матчі 77:66.

Після гри Микола Полюляк сказав: «Ми показали хорошу гру. Можливо, вчора суперник не чекав від нас такого. У нас практично все добре виходило. Сьогодні в них додався Іван Рожак, і налаштувалися вони вже по-іншому. Але ми показали хороший колективний баскетбол. Кожен гравець віддався грі і зробив свій внесок у перемогу».
У наступному матчі, у суботу (18:30) та неділю (11:00), у спортзалі ДЮСШ-1, 25-26 березня, «ДіДіБао» прийматиме чернівецьку «Буковину-Starlife».